Fare Nasıl Yakalanır?

Fare Nasıl Yakalanır?

Prestij ilaçlama, haşere ilaçlaması yaptığı gibi fare ilaçlaması hizmetleri de vermektedir. Sektörde fare ilaçlama şirketleri arasında bir numara olan Prestij ilaçlama, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile gün boyu hizmet vermektedir. Kaliteli fare ilaçları hizmetlerinden faydalanmak için irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Fare İle Mücadele

Halk arasında, “Fare nasıl yakalanır” sorusu sürekli sorulmakta ve konuşulmaktadır. İnsanların yaşadıkları ortama kadar giren fareler ile mücadelede birçok yöntem mevcuttur. Halk arasında uygulanan amatör fare yakalama yöntemleri vardır. ilaçlama firmaları tarafından uygulanan profesyonel fare yakalama yöntemleri vardır. Halk arasında kullanılan yöntemlerde fare yakalama, evde kedi besleme şeklinde başlayıp, üzerine peynir ve tereyağı konan kapanlar ve yapışkanlı fare bantları olarak uygulanmaktadır, fakat fare ile mücadele de kesin sonuç sağlamaz. Çünkü fareler çok sayıda üredikleri için tek tek öldürmekle mücadele edilemez.  Günümüzde fare nasıl yakalanır sorusuna yasal çalışan ilaçlama şirketleri cevap vermektedir.

Fare İlaçlama Yöntemleri

  • Sıvı İlaçlama
  • Yem İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Ortamda bulunan fare yoğunluğuna bağlı olarak, sıvı ilaçlama yöntemi ile ortamdaki fareler hızlı şekilde müdahale eden Prestij ilaçlama şirketimiz, ortama girebilecek diğer farelere önlem amacı ile yem ilaçlama yöntemi uygulamaktadır. Prestij ilaçlama şirketimiz, park, bahçe, fabrika gibi açık ve kapalı tüm alanlarda istasyon kutularında yem ilaçlama uygulama hizmeti vermektedir.