Farelerin İnsanlara Zararları

uzun-kulakli-fare

Prestij ilaçlama, insanoğluna zarar veren kemirgenlere, %100 garantili fare ilaçlama hizmetleri ile tam müdahale etmektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile 7/24 kesintisiz olarak fare ilaçlama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Fare ile mücadelenizde en ekonomik fare ilaçlama fiyatları ile tam destek sağlamaktayız.

Fare, dört ayaklı, ayakuçları tırnaklı olup, hızlı koşan ve tırmanabilen, tutunmak için kullandığı kuyruğa sahip, hem etçil hem de otçul beslenen, çok sert cisimleri bile kemirebilme özelliğinde dişleri olan, dünyanın her yerinde yaşayan kemirgenlerdir. Fiziksel olarak çok güçlü olan fareler, 25 mm’den küçük deliklerden geçebilir, suyun içinde iki gün canlı kalabilir, açık denizde bir mil yüzebilmektedirler. Hızlı üreyip hızlı çoğalan farelerin insanlara zararları çok fazladır. Yaşam alanlarınızda bu kemirgenlere rastladığınız zaman, fare ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız. Profesyonel fare ilaçlama şirketleri ile anlaşın.

 

Farelerin insanlara zararları;

  • Farelerin yaşadıkları alanlara göre insanlara verdikleri zararlar da farklılık göstermektedir. Tarla fareleri tarlalarda sürü halinde yaşayarak, ekili sebze ve meyveleri kemirip, tarım alanlarına çok fazla zarar vermektedirler.
  • İnsanların evlerine kadar giren fare yiyeceklerine ortak olur, eşyalarını kemirir zarar verirler.
  • Yiyecekler üzerinde dolaşıp, etrafa mikrop bulaştıran, veba, verem, tifo, hantavirüs, paraziter hastalıklara yol açan, Farelerin İnsanlara Zararları, ciddi sağlık sorunlarına yol açar.
  • Fareler binalara ciddi zararlar vererek, su ve gaz borularını, elektrik kablolarını kemirerek, yangınlara sebep olabilirler.
  • Aç kalan fare, uyku halindeki insanların, kulak, burun, dudak ve parmaklarını kemirerek yer. Uykudaki insan bunun farkına varmaz, çünkü farenin tükürük salgısı narkoz etkisindedir.
  • Fareler yapılara verdikleri zararlar, insan sağlığına zararları, insanların gıdalarına zararlarından dolayı, dünya çapında önem taşıyan zararlılardır.

Yaşam alanlarınızda bulunan Farelerin İnsanlara Zararlarından kurtulmak için ilaçlama şirketimizden etkili, kaliteli  hizmeti talep edip, garantili olarak fare zararlısından kurtulabilirsiniz. Fare ilaçlama servisleri, günün her saati, haftanın her günü hizmetinizdedir. Farelerin insanlara zararlarını sıfıra indirmeye çalışan Prestij ilaçlamaya hizmet talebinden bulunmak için bizimle iletişime geçiniz.