Fatih Böcek İlaçlama

fatih-bocek-ilaclama

Fatih Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Fatih ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. İstanbul’un doğu yarısında yer alan Fatih ilçesi Avrupa Yakası’nda yer almaktadır. Prestij ilaçlama şirketi İstanbul’un bütün ilçelerine ve semtlerine hizmet sunduğu gibi Fatih Böcek İlaçlama servisi ile Fatih bölgesinde yer alan tüm semt ve mahallelere ilaçlama hizmeti vermektedir. Yaşadıkları ortam ve biyolojik yapıları farklılık gösteren haşerelerin dünyada 2.000.000 türü yaşam sürmektedir. Her birimiz bir kez dahi olsa mutlaka yaşam alanlarımızda haşerelerle karşılaşmışızdır. Haşere ve farelerin varlığı çoğu insan üzerinde korku yarattığı gibi birçok zarara neden olmaktadır. Taşıdıkları virüsler ve mikroplar nedeniyle ciddi hastalıklara sebebiyet veren haşere ve farelerden gelebilecek zararlardan korunmanın en etkili çözüm yolu profesyonel destek almaktır.

Fatih böcek ilaçlama; ev, iş yeri, apartman, ofis, depo, fabrika, restoran, okul, yurt, dershane, hastane, apartman boşluğu, bahçe, sera, park, site gibi açık ve kapalı tüm alanlara böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermektedir.

BÖCEK İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

Yaşam alanlarınızda yer edinen haşere ve fare türlerine karşı yapılan ilaçlama uygulamaları sağlığınızı, çevrenizi ve bütçenizi korumaktadır. Aksi durumlarda haşere ve farelerden bulaşabilecek hastalıklara maruz kalabilirsiniz. Haşere ve farelerden bulaşan hastalıklar nedeniyle kalıcı sağlık problemi yaşayan ve yaşamını yitiren çok sayıda insan bulunmaktadır.

Haşere ve fare türlerinden insanlara bulaşan hastalıklar;

  • Veba
  • Humma
  • Sıtma
  • Verem
  • Tifüs
  • Cilt hastalıkları
  • Alerjik reaksiyonlar
  • Grip
  • Parazitsel hastalıklar

Haşere ve fareler yaşam alanlarınızda yer alan eşyaları kemirerek maddi zararlara da sebebiyet verirler. Bu nedenle böcek ilaçlamanın önemi her anlamda oldukça önemlidir. Yaşam alanlarımızı çok sayıda böcek ve haşere türü istila edebilmektedir. Her türden böcek için mücadele vermekte olan servisimiz, sizleri böcek mağduriyetlerinden kısa sürede kurtarmaktadır. Hamam böceği, fare, pire gibi sıklıkla karşılaştığımız problemler, servisimizin profesyonel ekipleri ve etkili ilaçlama yöntemleriyle artık çok daha kısa bir sürede kalıcı olarak ortadan kaldırılabilmektedir.

SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLI İLAÇLAMA HİZMETİ

Fatih böcek ilaçlama şirketi, kurulduğu günden itibaren gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerin tümünü Sağlık Bakanlığı tarafından onay alarak gerçekleştirmiştir. Fatih böcek ilaçlama, çalışma ruhsatına sahip yasal bir kuruluş olup, alanında uzman bir kadroyla hizmet vermektedir. Önceliğimiz daima müşterilerimizin sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak çalışmalarımızı gerçekleştirmektir.

İLAÇLAMA FİYATLARI

İstanbul’un her semtine aynı kalite ve aynı özende hizmet vererek yapılan ilaçlama uygulamalarımızda aynı ilaçlama fiyatları geçerlidir. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama Fatih firması olarak amacımız uygun böcek ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

Fatih böcek ilaçlama, 7/24 haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermektedir. Dilediğiniz vakit müşteri temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi almanız mümkündür. Fatih ilaçlama firmaları arasında en güvenilir hizmetin daima adresi olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Fatih ilçesinde en sık şikayet aldığımız semtler;