Feneryolu Böcek İlaçlama

feneryolu-bocek-ilaclama

Feneryolu Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Feneryolu ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

Feneryolu böcek ilaçlama servisi olarak sizleri Feneryolu bölgesinde yer alan tüm haşere ve kemirgenlerden en kaliteli ilaçlama yöntemleriyle kısa sürede kurtarıyoruz.

Haşerelerden insanlara geçen hastalıkları biliyor muydunuz?

Dünya üzerinde yaşayan milyonlarca haşere türü bulunmaktadır. Haşere türlerinin insanlara ve çevreye sayısız zararları dokunmaktadır. Örneğin, gözle fark edilmesi zor olan pirelerden, insanlara önemli hastalıklar geçmektedir…

Pirelerin boyu küçük olsada taşıdıkları virüsler büyüktür. Kan emerek beslenen pireler üzerinde bulunduğu canlının derisine yapışarak kendi ağırlığının iki katı kan emme gücüne sahiptir. Pire hastalık taşıyan bir canlının kanını emerken hasta canlıda olan virüsü bünyesine alır. Aynı pire, bir insanın üzerine kan emmek için geldiğinde taşıdığı virüsü insan derisine enjekte ederek çeşitli hastalıkların bulaşmasına neden olabilir.

Pirelerden insanlara geçen hastalıklar;

  • Tifüs
  • Dizanteri
  • Veba
  • Cilt hastalıkları
  • Alerjik reaksiyonlar
  • Lezyonlu hastalıklar
  • Humma

Haşere türlerinden gelebilecek hastalıklara karşı alınabilecek en etkili yöntem profesyonel ilaçlama hizmeti almaktır. Feneryolu pire ilaçlama şirketi olarak, sizlere en kaliteli böcek ilaçlama hizmetini sunmaktayız.

Feneryolu İstanbul böcek ilaçlama firması her haşere ve fare türüyle profesyonel olarak mücadele etmektedir. Haşere ve fareler karşı kullanmış olduğumuz tüm ilaçlar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup insan ve çevre sağlığına zarar vermemektedir. Feneryolu böcek ilaçlama servisi olarak, öncelikli amacımız sizlerin sağlığını koruyarak kesin çözümlerle, en kaliteli ilaçlama hizmetini sunmaktır. Bize ulaştığınız vakit haşere ve kemirgen problemlerinize anında çözüm bulacaksınız.

Etiketler: