Feriköy Böcek İlaçlama

feriköy böcek ilaçlama

Feriköy Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Feriköy ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

Böcek ve fareler yaşam alanlarımızı etkisi altına alarak sağlığımızı riske atabilirler. Şişli böcek ilaçlama servisi olarak, yaşam alanlarımızı sağlıksız ortamlara dönüştüren haşere ve farelere karşı profesyonel ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

BÖCEK VE FARELERLE MÜCADELE ŞEKLİ NASILDIR?

Feriköy Böcek İlaçlama şirketi olarak böcek ve farelere karşı etkili ilaçlama yöntemleri kullanmaktayız.

İlaçlama yöntemlerimiz;

  • Sıvı
  • Jel
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Fare istasyonları

Haşere türü tespit edildikten sonra ilaçlama yapılacak alanın durumuna bağlı olarak ilaçlama personelimiz uygulanacak ilaçlama yöntemini belirlemektedir. Belirlenen haşere ilaçlama yöntemi ve yapılması gerekenler hakkında ilaçlama personelimiz sizlere gerekli bilgileri aktaracaktır.

BÖCEK VE FARELER NEDEN TEHLİKELİDİR?

İnsan ve çevre sağlığını risk altına alan tüm faktörler tehlike yaratmaktadır. Haşere ve farelerin varlığı yaşam alanlarınızda milyonlarca bakteri ve mikrobun barınacağının habercisidir. İnsanların hastalanarak sağlık problemleri yaşamalarına neden olan hastalıklar mikrop ve virüslerin bünyemize alınmasıyla gerçekleşmektedir. Haşere ve farelerin taşımış olduğu mikrop, bakteri veya virüsler dolaylı yollardan bünyemize etki edebilir.

BİREYSEL MÜDAHALE İLE HAŞERELERDEN KURTULMAK MÜMKÜN MÜDÜR?

İlaçlama uygulamaları bilgi ve tecrübe gerektirir. Çünkü ortamda var olan haşere türü bilinmediği sürece bilinçsizce uygulanan ilaçlar haşereler etki etmeyecektir. Dolayısıyla etkisiz hale gelmeyen haşereler üremek için zaman kazanarak yeni yumurtalar bırakacaklardır. Yanlış ilaç kullanımları sağlık problemlerine neden olmaktadır. Kalitesiz üretilen ilaçların içerisindeki kimyasal birleşenler insanların zehirlenmesine sebebiyet vermektedir.

PROFESYONEL İLAÇLAMA NASIL YAPTIRABİLİRİM?

böcek ilaçlama veya fare ilaçlama hizmeti alacağınız firmayı yeterince araştırmanız çok önemlidir. İlaçlama firmasının sahip olduğu belgelere ve özelliklere muhakkak dikkat ediniz.

Feriköy İstanbul böcek ilaçlama şirketi olarak, en büyük değerimiz sizlerin sağlığı ve güvenliğidir. Kullanmış olduğumuz ilaçlar ziraat mühendislerimizin kontrolü altında olup Sağlık Bakanlığı’ndan gereken onaylara sahiptir. Firmamızın sahip olduğu belgeleri her zaman kontrol etmeniz mümkündür. Uzman personellerimiz daima merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak için 7/24 hizmet vermektedir.

Feriköy Böcek İlaçlama servisi haşere ve fare problemlerinize kısa sürede çözüm bulmak için kesintisiz ilaçlama hizmeti vermektedir.

 

Şişli ilçesinde en çok şikayet aldığımız semtler;

Etiketler: