Fındıkzade Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama ve fare ilaçlama servisimiz Fındıkzade bölgesinde haşere şikayeti alınan tüm alanlara en kısa sürede ulaşmaktadır. Profesyonel ilaçlama tekniklerimiz sayesinde böceklerin ve farelerin gizlendiği tüm alanlara ulaşmaktayız. Açık ve kapalı tüm bölgelerde uygulanan ilaçlama tekniklerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.

Fındıkzade Böcek İlaçlama Servisi

Fatih’in ilçeleri arasında yer alan Fındıkzade, önemli hastanelere ev sahipliği yapmaktadır. Hastane, okul, yurt gibi toplu yaşam alanlarının bulunduğu bölgelerde haşere ve fare sorunu daha sık görülmektedir. Çünkü böcek ve fareler insanlara yakın olan alanları kendilerine yuva edinmeyi severler. Fındıkzade böcek ilaçlama hizmetimiz 7 gün 24 saat sürmekte olup hesaplı ilaçlama fiyatlarıyla uygulanmaktadır.

Haşerelerin Zararları

Böcekler evlerimizin içine kadar yerleşerek çeşitli sağlık sorunlarına ve maddi zararlara neden olurlar. Kan emici böcek türleri doğrudan sağlığımıza zarar vermektedir. Sivrisinek, tahtakurusu, pire, kene gibi böcekler en çok görülen kan emici böceklerdir. Deri böceği, mobilya kurdu gibi böcekler ise eşyalarımıza ciddi zarar verirler. Yaşam alanlarınızda görülen böcek ve fare türlerine karşı böcek ilaçlama Fındıkzade ekiplerimiz daima hizmetinizdedir. Müşteri temsilcilerimize gün boyu ulaşarak profesyonel hizmet alabilirsiniz. Fındıkzade böcek ilaçlama firmaları arasında yerini koruyan ilaçlama şubelerimiz her zaman yanınızdadır.

Haşere ile Mücadele Aşamasında En Çok Görülen Türler;

  • kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, Alman hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, mobilya böceği

Fatih ilçesinde en sık şikayet aldığımız semtler;

Etiketler: