FİRMAMIZ HAKKINDA

Prestij ilaçlama şirketi olarak 1993 yılından beri haşere ve kemirgen mücadelesi alanında hizmet vermekteyiz.

Prestij ilaçlama şirketi, her türlü haşere ve kemirgen mücadelesi alanında akademik bilgiye, eğitime sahip profesyonel bir kadro ile kurulmuştur. Bu nedenle biz PRESTİJ İLAÇLAMA olarak açık ve kapalı mekanlarda yürüyen, uçan haşere ve kemirgen mücadelesi yapmakta; 13 yılı aşan birikim ve tecrübenin yanında haşere ve kemirgen mücadelesinde en ileri teknolojiyi kullanmaktayız. Aynı zamanda bu konudaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmelere uygun olarak hizmet vermekteyiz. İlaçlar Dünya Sağlık örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı olup, tamamına yakını yurt dışından ithal edilmektedir. Kullandığımız ilaçlar uygulamalarda koku yayarak rahatsız etmemeleri,ani etkili ve kalıcı özellikte olmaları, mobilyalarda, metal veya ahşap zeminler üzerinde leke bırakmamalarıdır.

Prestij böcek ilaçlama

Şirketimiz, zararlı haşere kontrolü ve mücadelesi amacıyla 1993 yılından beri PRESTİJ İLAÇLAMA adıyla faaliyettedir. Uzun yılların tecrübesiyle ev, işyeri, fırın, Okul, Otel, Restoran, hastane, fabrika vb. Kapalı ya da açık alanlarda haşere ve böcek ilaçlaması hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimizi deneyimli kadromuzla gerçekleştirmekte, ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri takip edip, bilgilerini sürekli güncelleyen, çalışanlarımızla uygulama ve kontroller yapmaktayız.
Prestij ilaçlama şirketi,  konusunda tecrübeli ve bilgi birikimli çalışanları ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile hareket eder. Buna göre, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, müşterilerimizi ekonomik açıdan sıkıntıya sokmadan uygun fiyatlarla yüksek kalitede hizmet vermek, çalışma politikamızdır. Kısacası, Bilim ve teknolojinin sürekli geliştiği bir dünyada, Prestij İlaçlama olarak çalışanlarımızla birlikte kendimizi sürekli geliştirerek, Haşere ve böcek ilaçlama konusunda en uygun ve en güvenilir hizmeti; müşterilerimize, duyarlılık, sorumluluk ve dürüstlük anlayışı çerçevesinde vererek bir defada istenilen sonuçlara hatasız ulaşmaktır.
Prestij İlaçlama olarak müşterilerimizden gelen acil çağrılara 7/24 hizmet anlayışı ile haşere sorununu en kısa sürede çözmekteyiz.  Yasal sorumluluklarının farkında olan Prestij İlaçlama T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI tarafından yayınlanan ‘’ Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul Ve Esasları Hakkında Yönetmelik’’ gereği YETKİ BELGESİ almıştır.
PRESTİJ İLAÇLAMA olarak ana ilkemiz kalite,güven ve hizmettir.Amacımız kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyetidir.

Kaliteli ve ekonomik ilaçlama için bizi arayın