Firuzköy böcek ilaçlama

Firuzköy böcek ilaçlama

Avcılar ilçesi İstanbul’a 27 km uzaklıkta olup günümüzde İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biridir. Avcılar’a bağlı Firüzköy Mahallesi’de semtte insanların sıklıkla tercih ettiği bölgelerden biridir. Kalabalık semtlerin yaşadığı en büyük sorun olan böcek istilasına karşın Firuzköy böcek ilaçlama ekiplerimiz semtte hizmet vermeye devam etmektedir.

Geçmişte olduğu gibi günümüzde de böcek istilaları kırsal alanlar veya şehir hayatı fark etmeksizin oldukça yaygındır. Evde uygulanabilecek küçük yöntemler böcek istilalarına karşı koymamakla birlikte yanlış bir uygulama sonrasında aksine artış gösterebilir. Ev, iş yeri, okul, hastane, fabrika gibi insanların toplu halde yaşadıkları kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe gibi açık alanlarında belirli zamanlar halinde düzenli olarak ilaçlanması sağlığınız açısından büyük önem taşır. İlaçlama uygulamasında bilhassa dikkat edilmesi gereken husus ise firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmasıdır. Kişisel alanlarda profesyonel olmayan bireylerin uygulayacağı herhangi bir ilaçlama insanlarda çeşitli rahatsızlıklar doğurabilir. Böcekler, insanlarla teması sonucu birçok kalıcı hatta ölümcül sonuçlara sebebiyet verebilir. Kan emici böcekler doğrudan hastalık bulaştırır. Yaşadıkları pis ortamlardan taşıdığı mikroplarla salya ve dışkı yoluyla tifo, verem, veba, tifüs, sıtma ve humma haşerelerden insanlara geçen hastalıklardır. Özellikle çocukları bu riske karşı korumak büyük önem taşır.

Firuzköy böcek ilaçlama ekipleri

Biz, Prestij firması insan sağlığını vizyon edinmiş bir şirketiz. Sağlığınız için 7 gün 24 saat faaliyetimizi İstanbul’un genelinde olduğu gibi Avcılar Firüzköy’de de  Firuzköy böcek ilaçlama olarak sürdürmekteyiz. Herhangi bir zaman dilimi içerisinde ilaçlama uygulamalarımız hakkında bilgi ve yardım almak için dilediğinizde arayabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilen alanın büyüklüğü, böcek çeşidi böceğin direnci ve ilaçlamanın türünün keşfi yapıldıktan sonra ilaçlama işlemine geçilir. Son derece titizlikle yürütülen çalışma esnasında istenilmeyen hiçbir canlıya zarar verilmez. Uygulama sonrası yapılması gerekenler ekip lideri tarafından sorumlu kişiye bildirilir. Müşteri hizmetlerimizin yardımı ile belirleyebileceğiniz periyotlar halinde ilaçlama işlemi uygulaması yaptırmak kişisel ve toplumsal alanınız da  sağlığınızı korumak için oldukça gereklidir.İlaçlama işleminin zamanı ve böceklerden kurtulma da oldukça önemli konulardır.

Avcılar bölgesinden en çok şikayet aldığımız semtler;

Etiketler: