Foça böcek ilaçlama

foça böcek ilaclaması

Prestij Böcek İlaçlama Şirketi olarak İzmir’in en güzel ilçelerinden biri olan Foça’yı sizler için daha güzel ve güvenli bir hale getirmek tek hedefimiz! Foça böcek ilaçlama şubemiz 7/24 hizmet veriyor.

Foça böcek ilaçlama şirketi

Evlerinizde size ve ailenize daha hijyenik, daha güvenli ve daha huzurlu bir ortam yaratmak için istilacı davetsiz misafirleri sizin için yaşam alanınızdan uzaklaştırıyoruz. Bununla dışında yaşam alanlarımız olan  işyerleri, okullar, oteller, camiiler gibi çalışma ve ibadet ortamlarımızda ya da parklar, bahçeler, tarlalar gibi açık ortamlarda da zararlı haşereler ve sürüngenler sıkça karşılaştığımız problemdir. Bu sorun ortamda bulunan insanlar için maddi ve manevi olarak verdikleri hasarın yanında,  insan sağlığı açısından da tehlikeli hale gelebilmektedir. Yol açtıkları hastalıklardan bazıları bulaşıcı olurken bazıları ise ölümcül olabilmektedir. Böceklerin insanlara bulaştırdığı bazı hastalıklar şunlardır:

Tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma.

İzmir Foça bölgesinde sıkça karşılaştığımız haşerelerden bazıları ise;

  • Kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, çekirge, gümüş böceği, çıyan, tespih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı, örümcek türleri şeklinde sıralanabilir.

Foça Böcek İlaçlama Şirketi’nin profesyonel ekibi sayesinde artık bir anda ortaya çıkan haşerelerden ya da zararlı sürüngenlerden korkmanıza gerek yok. Bu gibi bir durumla karşılaştığınızda anında müdahale edebilmemiz için bizi aramanız yeterlidir. Foça Böcek İlaçlama Şirketi, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Bununla birlikte Foça Böcek İlaçlama, alanında uzman ekipler tarafından ihtiyacınıza uygun hizmeti belirleyerek ilaçlama işlemini gerçekleştirmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı bir firmadır. Böcek ilaçlama için kullanılan 3 yöntem bulunmaktadır. Bunlar;

1-) KOKULU İLAÇLAMA

Kokusuz ilaçlama ve Jel ilaçlama yöntemlerinin etki gösteremediği durumlarda kapalı ve açık yaşam alanlarında kullanılan anında etkili çözüme kavuşabileceğiniz bir seçenektir.

2-) KOKUSUZ İLAÇLAMA

Kapalı alanlarda kullanılır. İnsan ve evcil hayvan sağlığını tehdit etmediğinden ilaçlama yapılan ortamı terk etmenizi gerektirmez. Kullanılan ilaçlar tamamen güvenlidir.

3-) JEL İLAÇLAMA

Haşereler için yuvasında ölüm anlamına gelen bu yöntem sıkça tercih edilmektedir. Bu ilaçlama yöntemi, yem şeklinde olup zararlı haşereleri yuvalarında da etkisiz hale getiren etkili bir yöntemdir.

Foça’da İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler