Gaziemir böcek ilaçlama

Gaziemir böcek ilaçlama

İzmir`in en yeşil ilçelerinden olan Gaziemir`in sahip olduğu toprakların yarısından fazlasını ormanlar oluşturur. Çam ormanlarının yoğunlukta olduğu Gaziemir`de pek çok mesire ve piknik alanı bulunmaktadır. Planlı olarak gelişmesini sürdüren, alt yapı yatırımlarının hızla arttığı, her geçen gün büyümeye devam eden Gaziemir bu nedenlerden dolayı yoğun şekilde göç almakta ve nüfusu hızla artmaktadır. Nüfusun her geçen gün artması şehrinde gelişimine ve büyümesine katkı sağlamaktadır. Gaziemir, İzmir`in sanayi ve ticaret faaliyetlerinin en yoğun olduğu ilçelerindendir.Bu sebeple Gaziemir böcek ilaçlama firmamız bölgede yoğun bir ilaçlama talebiyle karşılaşmaktadır.

İlçede yer alan, İzmir Adnan Menderes Havalimanı ilçenin gelişmesinde ve büyümesinde çok büyük katkı sağlamıştır. İlçede nüfusun ve yapılanmanın artmasının yanı sıra peşinde birçok sorunu da gün yüzüne çıkarmıştır. İnsanların kişisel alanlarında dahil olmaya çalışan haşereler bu sorunların en büyük faktörleridir.

Böcek istilaları geçmişte olduğu gibi günümüzde de sorun teşkil etmektedir. Özellikle ev ve iş yerlerine açık pencere ve kapılardan, çatlaklardan, kanalizasyon borularından girip kısa bir süre içinde konakladıkları yerlerde üremeye başlar. Evde uygulanacak basit çözümlerle böcek istilaları ile baş etmek mümkün değildir. Özellikle bazı böcek türleri hızlı bir şekilde yayıldığı gibi, insanlara birçok kalıcı ve kronik hastalıkta bulaştırabilir. Bunlar başlıca tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve humma gibi rahatsızlıklardır.

Gaziemir böcek ilaçlama servisi

Haşereler pis ortamlardan taşıdıkları virüs ve bakteriyi salya ve dışkı yoluyla konakladıkları alanlara taşır. Özellikle mutfak, banyo ve lavabo gibi ıslak alanları tercih eden canlıların en çok yaşadığı alanlar; mutfak dolapları, halı altları, pencere ve kapı köşeleri ve kapalı karanlık alanlardır.

Prestij ilaçlama firmamız vizyonunu yıllardır en kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmeti vermek için insan sağlığını baz alarak geliştirmiştir. Gaziemir’in geneli olmak üzere güvenliğiniz için 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerimiz ve Gaziemir böcek ilaçlama profesyonel ekibimizle birlikte her zaman hizmetinizdeyiz.

İzmir Gaziemir’de İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler