gaziosmanpasa-bocek-ilaclama

Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama

Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Gaziosmanpaşa ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

Gaziosmanpaşa, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ilçelerden biridir. Prestij ilaçlama şirketi, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir. Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama servisi, Gaziosmanpaşa bölgesinde yer alan tüm semtlere kesintisiz ilaçlama hizmeti sunarak Gaziosmanpaşa sakinlerinin problemlerine anında çözüm bulmaktadır.

Gaziosmanpaşa ilçesinde en çok şikayet aldığımız semtler;

  • Fevziçakmak
  • Göztepe
  • Küçükköy
  • Yıldıztabya

Gaziosmanpaşa dışında Bahçelievler böcek ilaçlama hizmetimizde bulunmaktadır.

Haşere ve farelerin varlığıyla yılın her mevsimi karşılaşarak sıkça şikayet almaktayız. Özellikle yaz aylarında yoğun üreme everesine giren haşere türleri yaşam alanlarımıza yerleşerek, yaşam kalitemizi olumsuz olarak etkilemektedir.

İstanbul Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama servisi yaşam alanlarınızda yer edinen tüm haşere ve fare türlerini etkisiz kılmak için profesyonel çözüm yolu sunuyor. Uzman ilaçlama personelimiz eşliğinde yaşam alanlarınızda var olan haşere ve fareleri bularak kısa zamanda yok ediyor ve yaşam alanlarınızı dezenfekte ediyoruz.

Haşere ve fare türlerinden insanlara çeşitli hastalıklar bulaşmaktadır. Ciddi sağlık problemlerine neden olan hastalıklar nedeniyle yaşamını yitiren kişiler bulunmaktadır. Veba, humma, dizanteri, cilt hastalıkları, bağırsak hastalıkları, tifüs, sıtma, verem haşere ve fare türlerinden bulaşabilen bazı hastalık türleridir.

İLAÇLAMA YÖNTEMLERİMİZ

Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafınca gerekli onaylara sahip olarak hizmet vermektedir. Firmamız tarafından kullanılan ilaçların tümü haşere türlerine karşı özel olarak üretilmiş olup TSE damgaları bulunmaktadır.

  • Jel
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Sıvı
  • Fare istasyonu.

İstanbul Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama firması olarak; Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

KESİNTİSİZ İLAÇLAMA HİZMETİ

Müşterilerimizin sorunlarına anında çözüm bulmak adına 7 gün 24 saat kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Haşere ve fare türlerinin üremesine zaman tanımadan Müşteri temsilcilerimizle günün 24 saati iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İLAÇLAMA FİYATLARI

Böcek ilaçlama Gaziosmanpaşa firması olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. İlaçlama fiyatlarımız tüm semtlerde aynı rakamlarla uygulanmaktadır.

 

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir