Gıda Yeri İlaçlama

Haşere, böcek ve farelerin en çok musallat oldukları yerlerden birisi de hiç şüphesiz gıda üretim yerleridir. Lokanta, restoran, büfe gibi yerlerde gerekli ilaçlamalar yapılmadığı takdirde bu haşereler sağlığı tehdit eden problemler ortaya çıkarabilmektedir. Gıda yeri ilaçlama hizmetini yıllardır başarılı bir şekilde gerçekleştiren Prestij İlaçlama ile hijyen sağlamak hem ekonomik hem de çok kolay.

Gıda yeri ilaçlama

Gıda yeri ilaçlama

Gıda yeri ilaçlama ile haşerede kökten çözümler

Gıda yerleri yalnızca kendi ortamları açısından değil, diğer insanlara hizmet sunduklarından hemen herkesin sağlığı ile alakalı mekanlardır. Bu nedenle bu gibi ortamlarda üreyebilecek haşerelere karşı ciddi tedbirler almak gerekir. Elbette bu tedbirlerin en kesin sonuç vereni böcek ilaçlamadır. İlaçlama, günümüzde teknolojik yenilikler ve kimya sanayide geliştirilen formüller ile başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Gıda yeri ilaçlama için alanında profesyonel kişiler ile çalışmak gerekir. Çünkü ilaçlama uzmanlık isteyen bir iştir. Hangi platformda hangi ilacın ne kadar miktarda kullanılması gerektiği önemli bir konudur. Eğer etkili bir sonuç almak isteniyorsa bu gibi hususlara dikkat edilmelidir.

İlaçlama yöntemleri kokulu, kokusuz, jel ve fare ilaçlama şeklinde dört gruba ayrılmaktadır. Haşereler yoğun ve yumurta bırakma gibi durumları varsa genellikle kokulu ilaçlama tercih edilmektedir. Bu ilaçlama yöntemi ile kökünden çözüm sağlanmaktadır. Bir takım haşerelerde ise kokusuz ilaçlama yöntemi yapılabilmektedir. Jel yöntemi ile haşerelerin yuvasına nüfuz etmek ve çevredeki tüm haşereleri ortadan kaldırmak mümkündür. Fare ilaçlamada ise farelere yönelik bir ilaçlama uygulanır ki bu da mevcut fareleri ya da olası yavru ve bakterileri ortadan kaldırmaya yöneliktir. Gıda yeri ilaçlama mevcut duruma göre yapılmaktadır. Bu yöntemlerden hangisinin en uygun olacağına uzman kişi karar verecektir. Burada amaç en etkili ve en hızlı bir şekilde haşere ve farelerden kurtulmaktır.

Prestij İlaçlama uzman kadrosu ile gıda yeri ilaçlama işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Gıda üretim yerlerinin mutlaka hijyenik olması gerekir. Bu sebeple belirli aralıklarla yaptırılacak böcek ilaçlama ile temiz bir ortam sağlanması mümkün olacaktır. Prestij İlaçlama tek bir telefon ile arzu ettiğiniz mekana gelerek ilaçlama yapmakta ve sizi böcek, fare veya haşere probleminden kurtarmaktadır.