Güngören Böcek İlaçlama

gungoren-bocek-ilaclama

Güngören Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Güngören ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. Güngören, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer almaktadır. Prestij İlaçlama şirketi olarak İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerinde ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Güngören Böcek İlaçlama servisi olarak bölgede yer alan tüm semtlere kesintisiz haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Güngören sakinlerinin haşere ve fare problemini çözerek yaşam alanlarını dezenfekte etmekteyiz.

İstanbul Güngören böcek ilaçlama firması sektörde yer alan firmalar arasında daima yerini koruyarak kaliteli hizmetin adresi olmuştur. Firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli onaylara sahip yasal bir kuruluştur. Firmamız tarafından Haşere ve fare türleri için hazırlanan ilaçların insan sağlığına herhangi bir zararı dokunmamaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onayı ve çalışma izni bulunmayan firmaların insan ve çevre sağlığını büyük tehlike altına aldığı unutulmamalıdır.

İLAÇLAMA YÖNTEMLERİMİZ

Güngören Böcek İlaçlama firması olarak haşere ve fare türleri üzerinde kısa sürede etki göstererek kalıcı çözümler verecek ilaçlama yöntemleri uygulamaktayız.

  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Sıvı
  • Jel
  • Fare istasyonları

İlaçlama yöntemlerimiz Güngören Böcek İlaçlama firması bünyesinde görev alan uzman ilaçlama personelimiz tarafından uygulanmaktadır. Yaşam kalitemizi olumsuz olarak etkileyen haşere ve fare türleri ciddi sağlık problemlerine neden olduğu gibi maddi hasarlara da yol açmaktadır.

Böcek ilaçlama Güngören olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türleri;

Bit, pire, kene, tahtakurusu, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresitürleri üzerinde ilaçlama hizmeti sunmaktayız. İlaçlama uygulamalarımız açık veya kapalı tüm alanlarda uzman ilaçlama personelimiz tarafından ilaçlanmaktadır.

7/24 HAŞERE İLAÇLAMA VE FARE İLAÇLAMA HİZMETİ

Haşere ve fare türleriyle karşılaştığınız anda Güngören böcek ilaçlama şirketi ile kurtulmanız mümkündür. Böcek ilaçlama Güngören servisi 7/24 hizmet vererek daima müşterisinin yanındadır. Ayrıca haşere ve fare türleri hakkında detaylı bilgi almak istediğiniz anda günün 24 saati Müşteri Temsilcilerimize ulaşmanız mümkündür.

İLAÇLAMA FİYATLARI

İstanbul’un her semtine aynı kalite ve aynı özende hizmet vererek yapılan ilaçlama uygulamalarımızda aynı ilaçlama fiyatları geçerlidir. Böcek ilaçlama Güngören firması olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır.

Güngören ilçesinden en çok şikayet aldığımız semtler;