Halı Böceği İlaçlama

hali-bocegi-ilaclama

 Halı Böceği İlaçlama ilaçlama servisi ile tüm halı böceği ve haşere ilaçlama hizmetlerinden faydalanın!

Halı böcekleri insanları ısırarak beslenen haşere türleri arasında yer almazlar.Fakat halı böcekleri bulundukları alanlarda yer alan eşyalara zarar vererek maddi kayıplara neden olurlar. Halı böceği, ev ve iş yerlerinde kullanılmayan halı, kilim gibi yünlü ve tüylü eşyalar içerisinde yaşayan ve bu eşyalar içerisinde yuvalanan bir böcek türdür. Ortalama boyları 1-1,5cm olan halı böceğinin rengi siyah, sarımsı ve kahverengidir. Vücut yapısı olarak, tüylü bir yapıya sahip olan halı böceklerinin alt kısımları kıllarla kaplıdır. Siyah halı böceği halı, kilim, kürk, deri, ipek gibi tüylü ve yünlü eşyaları kemirerek beslenir. Yumurtalarını eski olup kullanılmayan yada rulo halinde saklanan nemli halı ve kilimlerin içerisine saklayan halı böceği yumurtaları ortalama 1-2 hafta içerinde olgunlaşır. İzmir böcek ilaçlama servisi ile sizlerde Halı böceği probleminizden kurtulun!

İlaçlama Firmaları

Halı böceklerinden profesyonel halı böceği ilaçlama şirketleri tarafından yapılan ilaçlama uygulamaları  sonucu kurtulabilirsiniz. Halı böceği ilaçlama uygulamalarında sıvı, kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemleri kullanılarak hizmet sağlanmaktadır. Halı böcekleri özellikle evlerde görüldüğü takdirde zaman kaybetmeden önlem almak gerekir. Çünkü halı böcekleri eşyalar arasında hızla üreyerek etrafa yumurtalarını bırakan haşerelerdir. Halı böceği haricinde kırkayak ilaçlama hizmeti de alabilirsiniz!

Prestij böcek ilaçlama, halı böceği ilaçlama ve tüm haşere ilaçlamalarında en garantili ve en ekonomik ilaçlama hizmetini sunmaktadır. Firmamıza haftanın 7 günü 24 saat ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Halı Böceği İlaçlama İle İlgili Sık Sorulan Sorular.

SİYAH HALI BÖCEKLERİ İLE NASIL MÜCADELE EDİLİR?

Halı böcekleri diğer zararlı haşereler gibi çok ve çabuk ürerler. Halı böceği mücadelesi zor ve zahmetli bir böcektir. Prestij ilaçlama şirketimizi arayın 16 yıllık uzman kadromuzla sizi bu zararlı haşerelerden tamamen kurtaralım.

HALI BÖCEĞİ NE İLE BESLENİR?

Siyah halı böcekleri yuvalarını yaptıkları eşya ve halıları kemirerek beslenirler. Hayvansal gıdalarda ilgi alanlarına girer.

HALI BÖCEĞİ ZEHİRLİ MİDİR?

Halı böceği zehirli bir haşere değildir. Fakat eşyaları kemirip yedikleri için maddi zararları çoktur.

HALI BÖCEĞİ İLAÇLAMASINDA HANGİ İLAÇLAR KULLANILIR?

Halı böceği ilaçlaması ilaçlama şirketleri tarafından sıvı, kokulu ve jel ilaçlar kullanılarak yapılır.

HALI BÖCEĞİ NERELERDE BULUNUR?

Siyah halı böceği kullanılmayan giysi, eşya ve rulo halinde sarılmış eşyaların içerisinde bulunur, bu eşyaları kemirerek beslenme sağlar.