Hamam Böceği İle Mücadele

hamam-bocegi-ile-mucadele

Prestij ilaçlama, uzun yıllardır Hamam Böceği İle Mücadele etmekte ve tüm hamam böceği ilaçlama uygulamalarında %100 kesin sonuçla müşterilerini memnun etmektedir. Hamam böceği ile mücadelenizde, Prestij ilaçlama firmasına güvenerek evinizi, iş yerinizi teslim ederek kesin sonuç sağlayabilirsiniz. Hamam böceği ilaçlama firmaları, her zaman kesin sonuç sağlayamamakla birlikte, kullandığı kalitesiz ilaçlarla da sağlığınızı tehlikeye sokmaktadır.

Hamam Böceği Zararları

Günümüzde hamam böceği ile mücadele teknoloji ile birlikte kolaylaşmıştır.Prestij ilaçlama, son teknoloji ekipmanları ile uyguladığı yöntemlerle Hamam Böceği İle Mücadele de  tam destek vermektedir. Profesyonel ekibimizle, hamam böceği ilaçlama uygulamalarımız, kesin sonuçlar sağlamaktadır.

En sık alerjik belirtiye neden hamam böcekleri;

Biateita germanica ve Periplaneta americana’dır. 8. orlentalis ile 1980’lü yıllarda ilk kez tanımlanan 8. asahi- nal türlerinin yayılarak, gittikçe daha fazla allerjik vakayı etkilediği bildirilmektedir Yapılan immunoelektroforetik incelemelerde allerjenlerin çoğunun bu böceklerin tüm vücut ve deri parçalarında, daha az oranda ise dışkı, yumurta veya hemolenflerinde (kanlarında) bulunduğu gösterilmiştir.Hamam böceklerinden hazırlanan allerjen preparatlarının bazıları yüksek oranda proteaz aktivitesi gösterdikleri için, ekstreler stabil hale getirilememektedir.Günümüzde hamamböceği allerjenlerinin çoğu, rekombinant tekniği ile klonlanmış ve B. Germanica ve P. Americana türlerine ait klonlanmış allerjenlerden çoğunun türe özgü olmalarına karşılık, bazılarının farklı türler arasındaki çapraz reaksiyonlardan sorumlu olduğu gösterilmiştir .

Yukarıda da belirtildiği gibi günümüzde, hamam böceği allerlenlerinin çoğu klonlanarak, rekombinant formlar elde edilmektedir. Ayrıca son yıllarda yapılan çalışmalar, henüz klonlanmamış olan bazı alierjenlerin de, farklı hamamböceği türleri arasında görülen çapraz reaksiyonlardan sorumlu olduğunu göstermektedir. Bu nedenle önümüzdeki yıllarda daha fazla alerjenin tanınarak, teşhis ve tedavi amacıyla kullanılmaya başlanması sonucunda, hamam böceğine bağlı allerjik hastalıklar daha iyi anlaşılacak ve yeni tedavi protokolleri geliştirilebilecektir. Bu haşerelerin yaratacağı alerjik rahatsızlıklardan korunmak ve hamam böceği ile mücadele edebilmek için, mutlaka bizden hizmet talebinde bulununuz.

 

Sağlık Bakanlığı Onaylı Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği ilaçlama uygulamasını gerçekleştirecek ve hamam böceği ile mücadelesinde sağlığınızı tehlikeye atmayacak firmalar, mutlaka ruhsatlı firmalar olmalıdır. Hamam Böceği mücadelenizde Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile güvenilir destek vermekteyiz. Prestij ilaçlama, en ekonomik hamam böceği ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Hamam böceği ilaçlama servisleri, 7/24 hizmetinizdedir.