Hamam Böceği Nasıl Yok Edilir?

hamam-bocegi-nasil-yok-edilir

Prestij ilaçlama, tüm haşere türlerini ilaçladığı gibi hamam böceği ilaçlama hizmeti de vermektedir. Türkiye standartlarının üzerinde hizmet vermeye devam eden Prestij ilaçlama, sağlığınızla oynayan bu haşerelerden %100 garantili hamam böceği ilaçlama uygulaması ile tamamen kurtarmaktadır.

Hamam Böceği Yaşam Alanları

Hamam böceği, barınma ve beslenme ihtiyacından dolayı insanların yaşadığı her ortama girip, yuvalanan böcek türüdür. Evlere girdiğinde ilk yerleşeceği yer mutfak ve banyolar olan hamam böcekleri, kendi cinslerinin leşleri de dâhil her şeyi yiyebilirler. Gündüzleri gizlenip, geceleri aktif olan hamam böcekleri, yumurta ile çok sayıda ve çok hızlı ürerler. Hamam böceği sırtında taşıdığı 35-40 tane yumurta paketlerini dolaştığı her yere bırakır. Yılda 8/10 defa yumurtlayan hamam böceği, yumurtalarından 18 günde hamam böceği yavruları oluşur. İnsanların besinlerine ortak olup, üzerlerine dışkı ve salyalarını bırakıp, hastalıklara sebep olan hamam böceği nasıl yok edilir?

Hamam Böceğinden Korunmak

Her türlü böcek ilacına direnç geliştiren hamam böceğini yok etmek için bireysel çabalar yeterli olmaz. Bireysel olarak yapılan ilaçlama yöntemleri hem sağlığınızı tehlikeye sokar, hem de hamam böceklerine vakit kazandırıp, sayılarının artmasına neden olur. Bu haşerelerden korunmak için profesyonel hamam böceği ilaçlama firmaları ile anlaşarak, hizmet talebinde bulunmalısınız.

Ortamınızda bulunan hamam böceğini yok etmek için, açıkta bulunan gıda maddelerini ambalajlamanız, açıkta çöp bırakmamanız, besin kırıntılarını toplamanız ve ilaçlama şirketlerinden destek almanız gerekir. Nemli, sıcak ve pis yerlerde yaşayan hamam böcekleri ile mücadele de ilaçlama şirketimizi arayıp hamam böceği ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. İlaçlama şirketimizde hamam böceği yok etmek için kullandığımız ilaçlar ziraat mühendislerimiz kontrolünde titizlikle hazırlanan, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlardır, insan sağlığına zarar vermez. Kaliteli ilaçlarla hamam böceği ilaçlama hizmeti veren firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz

İlaçlama şirketimizde hamam böceği nasıl yok edilir?

Sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama yöntemleri ile hamam böceğinden kurtulmanızı sağlıyoruz. Hamam böceği bulunan alanlarda öncelikle uyguladığımız sıvı hamam böceği ilaçları ile ortamda bulunan hamam böceklerinden kısa sürede kurtulmanızı sağlıyoruz. 18 gün sonra yumurtadan çıkan hamam böcekleri için jel ilaçlama yöntemi uygulayıp bu zararlılardan tamamen kurtulmanızı sağlıyoruz. Hamam böceği yok etmede %100 garantili kesin çözüm sağlayan ilaçlama şirketimizi 7/24 arayabilirsiniz. Hamam böceği ilaçlama servislerimiz, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile günün her saati hizmet vermektedir.