Hamam Böceği Ne Yer

hamam-bocegi-ne-yer

Prestij ilaçlama, günün her saati haftanın her günü en iyi ilaçlama yöntemleri ile hamam böceği ilaçlama uygulaması gerçekleştirmektedir.Sektörün en iyi firması olan Prestij ilaçlama, jel ilaçlama yöntemleri ile hamam böceklerine %100 kesin çözüm sağlamaktadır. 

“Hamam böcekleri ne yer” sorusuna  verilebilecek çok cevap vardır. Hamam böcekleri, genellikle çöp ve atık yiyen zararlılardandır. Hemen hemen her şeyi yiyen bir zararlı olarak tanınırlar. Bitkisel ve hayvansal her türlü gıda maddesine saldırırlar. Bununla beraber nişastası bol olan hububat ve şekerli maddeleri tercih ederler. Gıdaların arasında özellikle fermantasyon geçirmiş sıvılar, bu arada bira önemli yer tutar.

Hamam Böceklerinin biraya karşı olan bu isteklerinden yararlanılarak oranları yakalamak mümkün olur. Bunun için bira emdirilmiş ekmekler kullanılır. İkinci derecede peynir, et, mobilya, deri, duvar kağıtları, bina ve ölü hayvanları tercih ederler. Yaşam alanlarımıza zarar veren bu haşerelerden kurtulmak için, ilaçlama uygulaması yaptırmak gereklidir.

Peki aç kalan hamam böcekleri ne yer?

Ölü hayvanları yiyerek ortalığın temizlenmesine yardımcı olurlar. Bunlar dışında yünlü eşyaları, fotoğraf, kitap, sigara kağıdı gibi çeşitli maddeleri de yedikleri tespit edilmiştir. Gıdalanan yapıları ve muhteviyatları da hamam böceklerinin yaşamlarını etkilemektedir. Mesela gıdalarında nitrojen bulunmadığı zaman gelişmeleri geriler. Ancak bunlar nitrojene karşı nispeten dayanıklıdırlar. Her ne kadar nitrojen yokluğunda bir miktar gelişmeleri gerilese de bu durumu telafi etmek için karbonhidratlı gıdalarla beslenirler. Besinlerimize musallat olan hamam böceklerinden kurtulmak için hamam böceği ilaçlama işlemi gerçekleştirmelisiniz. Hamam böceği ilaçlama şirketlerine danışıp, hizmet talebinde bulunmalısınız.

Hamam böcekleri arasında Şark Hamam Böceği (Biatta orlentalis L.) türü açlığa karşı dayanıklılık gösterir. Ancak bu dayanıklılık 3-6 haftalık bir süredir. Bu sürenin sonunda ölürler. Bu türün yumurtadan yeni çıkan bireyleri en çok 9-10 gün açlığa dayanırlar. Dayanıklık süresi biten hamam böceği ne yer? Yiyecek aramak için bilhassa geceleri karanlıkta ve sessiz saatlerde mutfak, banyo ve helalar arasında mütemadiyen gezinirler. Çeşitli kaplar ve yiyecekler üzerinde dolaşmak ve bunların üzerini pislemek suretiyle zararlıdırlar.

7/24 Hamam Böceği İlaçlama Hizmeti

Hamam böceği ilaçlama servisleri, özellikle jel ilaçlama uygulaması ile %100 garanti ilaçlama uygulaması gerçekleştirmektedir. En ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet veren Prestij ilaçlama 7/24 hizmetinizdedir. Sağlık Bakanlığı onaylı Hamam Böceği ilaçları ile size güvenilir ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunuyoruz.