Harbiye Böcek İlaçlama

Harbiye Böcek İlaçlama

Şişli Harbiye böcek ilaçlama servisimiz, Harbiye bölgesinde oluşan tüm haşere sorunlarınızla ilgilenmektedir. Profesyonel kadromuz, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlama uygulamalarımız tüm haşere türleri üzerinde %100 etki sağlamaktadır.

Haşere ve fare türleri insanların bulunduğu birçok alan içerisinde görülmektedir. Çünkü bu canlılar insanın sahip olduğu eşya ve yiyeceklere daima ilgi duyarlar. Besin ihtiyaçlarını bu şekilde karşılayan haşereler evlerimizin içine kadar dağılırlar. Harbiye böcek ilaçlama hizmetimiz kapalı ve açık alanlar içerisinde ilaçlama hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Güvenli Böcek İlaçlama Hizmeti

Harbiye’de İstanbul böcek ilaçlama hizmetlerimizin tümü Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanan ilaçlarla gerçekleşmektedir. Bu sayede güvenli yöntemlerle insan ve çevre sağlığı korunarak tüm fare ve haşere türleri etkisiz hale dönüşür. Böcek ilaçlama Harbiye hizmetlerimizden destek almak için ilaçlama kadromuza 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

İlaçlaması En Çok Yapılan Zararlılar

Kakalak, sivrisinek, tesbih böceği, çekirge, kene, pire, tahta kurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, güve, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı fare ilaçlama hizmeti veriyoruz.

İlaçlama hizmetlerimizden randevu almak için Müşteri temsilcilerimize haftanın yedi günü ve 24 saat ulaşabilirsiniz. Haşere ile mücadele aşamasında görev alan ekiplerimiz alanında uzman ve sertifika sahibi kişilerdir. Böceklerden kurtulmak için Prestij ilaçlama birçok şubesiyle yanınızdadır.

Şişli ilçesinde en çok şikayet aldığımız semtler;

Etiketler: