Hasanpaşa böcek ilaçlama

İlaçlama Firması Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hasanpaşa böcek ilaçlama servisi; Kadıköy Hasanpaşa ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

Hasanpaşa, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan Kadıköy ilçesine bağlıdır. Hasanpaşa semtinin kuzeyinde Üsküdar Ünalan; güneyinde Zühütpaşa; güneydoğusunda  Eğitim mahallesi doğusunda Fikirtepe; batısında Acıbadem; yer almaktadır.

Dünya üzerinde yaşayan bizlerle aynı mekanları paylaşıp, aynı gıdaları tüketen sayısız böcek ve fare türü bulunmaktadır. Böcek ve kemirgenler hızla üreyerek çoğalan varlıklardır. Yaşam alanlarımıza biz farkında olmadan girerek yerleşen böcek ve kemirgenlere karşı önlem alınmadığı takdirde kısa zamanda yuva yapacaklardır…

Çünkü böcek ve kemirgenler genellikle topluluk halinde yaşayan varlıklardır. Böcek ve fare türlerinin birçoğu pis bölgelerde barınmayı sever. Bu sebeple pis ortamlarda yaşayarak yaşadığımız alanlara yerleşen böcek ve kemirgenlerden insanlara çok önemli hastalıklar geçmektedir. Bireysel olarak bu zararlı canlılarla mücadele etmek kesin sonuç vermemektedir. böcek ilaçlama işlemi bilgi, tecrübe ve gerekli eğitimlere sahip olmayı gerektirir. Hasanpaşa ilaçlama şirketi yaşam alanlarınıza yuva yapan tüm haşere ve fare türlerinden alanında uzman kadrosuyla, kısa sürede sizleri kurtarmaktadır.

Hasanpaşa böcek ilaçlama firması olarak en çok ilaçlama yaptığımız böcek türleri;

Hamam böceği, halı böceği, kalorifer böceği, bit, güve, pire, kakalak, tahtakurusu, mite, akrep, çıyan, kırkayak, karınca, örümcek, sivrisinek, arı, tespih böceği, ağaç kurdu, kene…

Hasanpaşa böcek ilaçlama firması olarak en çok ilaçlama yaptığımız fare türleri;

Lağım faresi, çatı faresi, kör fare, fındık faresi, tarla faresi, pamuk faresi…

Böcek ve fare türlerine karşı uygulamış olduğumuz ilaçlama yöntemleri;

  • Jel
  • Sıvı
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Fare istasyonları

Hasanpaşa böcek ilaçlama firması olarak kullanmış olduğumuz tüm böcek ve fare ilaçlama yöntemleri insan ve çevre sağlığına zarar vermemektedir. Hasanpaşa böcek ilaçlama şirketi Sağlık Bakanlığı’ndan gereken tüm onaylı belgelere sahiptir. Firmamızdan ilaçlama hizmeti almak istediğiniz takdirde 7gün 24 saat hizmet veren müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır.