Haseki Böcek İlaçlama

haseki-bocek-ilaclama

Haseki Böcek İlaçlama servisimiz, Prestij İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan ve geliştirmiş olduğu etkili ilaçlama yöntemleri ile her türlü böcek problemini ortadan kaldıran profesyonel bir böcek ilaçlama servisidir. Kullandığı ilaçların Sağlık Bakanlığı onaylı olmasına özen göstermekte olan Haseki Böcek İlaçlama servisimiz, 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir.

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Haseki Böcek İlaçlama servisimiz, böcek türlerinin özelliklerine göre en uygun ilaçlama yöntemini geliştirmiş ve profesyonel ilaçlama ekipleri ile en en etkili şekilde uygulamaktadır. Bu şekilde çok daha kısa sürelerde etkili ve kalıcı sonuçlar elde etmekte olan servisimiz, Haseki sakinlerinin tüm böcek problemleriyle yakından ilgilenmektedir. Böcek ilaçlamaları, böceklerin türlerine ve özeliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunun en önemli sebeplerinden biri böceklerin üreme yapıları ya da ebatları olmaktadır. Özellikle yumurtlama sistemi ile üremekte olan böcekler, tek seferlik yapılan ilaçlama işlemlerinden etkilenmemektedir. Bu sebeple düzenli aralıklarla bir kaç kez ilaçlama işlemlerinin gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu işlemler sayesinde böcek problemleri kalıcı bir şekilde ortadan kalkmaktadır.

Böcek ilaçlamalarında en etkili ve en sık tercih edilen ilaçlama yöntemi sıvı ilaçlama (kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama) yöntemleridir. Bu yöntemler sayesinde geniş alanlardaki böcek problemleri ve dar, ulaşılması zor olan aralıklardaki böcekler kısa sürede ortadan kalkmaktadır. Sıvı ilaçlar, her türlü böcek problemi üzerinde etki göstermekte olan ve etrafa yaydıkları kirli havayla birlikte problemi komple ortadan kaldıran kuvvetli bir böcek ilaçlama yöntemidir. Püskürtme ve buharlama olarak iki farklı teknikle uygulanmakta olan sıvı ilaçlamalar, uygulandıkları alanlarda kısa sürede etkisini göstermekte ve problemi ortadan kaldırmaktadır. Daha sonra mekanın iki saat kadar havalandırılması, günlük yaşantımıza geri dönemiz için yeterli olacaktır.

Böcek ilaçlamalarında genellikle hamam böceği ve türevleri üzerinde etki göstermekte olan jel ilaçlama yöntemleri de sıklıkla tercih edilen ve daha çok böcek sayısının az olduğu durumlarda uygulanmakta olan ilaçlama yöntemlerindendir. Böceklerin geçiş alanlarında ve kapı-pencere pervazlarında noktalama şekliyle uygulanmaktadır. Bu şekilde böceğin ilaçla teması sağlanarak, kısa sürede etkisini göstermesi beklemektedir. Jel ilaçlar sebebiyle ölen böceklerin, diğer böcekler tarafından yenilmesi de bu böceklerin ölümüne sebep olmakta ve bu şekilde geniş kapsamlı bir ilaçlama işlemi gerçekleşmektedir. Doğal ve kokusuz olmaları sebebiyle yaşam alanlarımızda rahatlıkla uygulanacak olan jel ilaçlar, ilaçlama servisleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

HASEKİ BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI

Haseki Böcek İlaçlama Fiyatları, ilaçlanacak olan alanın metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Yine tekrarlanacak olan ilaçlama sayısı da böcek ilaçlama fiyatlarını etkilemekte olan unsurlardan bir tanesidir. Sunmuş olduğu profesyonel böcek ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmekte olan Haseki Böcek İlaçlama servisimize, sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Fatih ilçesinde en sık şikayet aldığımız semtler;

Etiketler: