İlaçlama Firması Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İlaçlama Firması Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İlaçlama Firması Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir çok önemli bir konudur.Çünkü ilaçlama uygulamaları açık veya kapalı fark etmeksizin tüm yaşam alanlarımızı fare ve böcek çeşitlerine karşı dezenfekte etme işlemidir. İlaçlama sayesinde tüm alanlarınız içinde uzun bir süre herhangi bir böcek veya fare çeşidine rastlamak olası değildir. Böcek ve fareler insan sağlığına ve ev güvenliğine zarar veren canlıların başında gelir.

Bu haşere çeşitleri başlıca; bit, hamam böceği, kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan. teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, halı böceği. tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek çeşitleridir. Oldukça zararlı olan bu türler girdikleri alan içinde oldukça büyük sorunlar yaratır.

İlaçlama uygulamaları gerek KOBİ’ler gerekse aileler tarafından günümüzde oldukça sık tercih edilen bir yöntemdir. Bu sayede yaşam alanlarınız içinde oluşabilecek tüm haşere çeşitlerine karşı önlem almış olursunuz.

İlaçlama firması seçiminde oldukça dikkatli ve özenli davranılması gerekir. İlaçlamayı yürütecek olan firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından böcek ilaçlama uygulaması yapabilmesi için onaylı tüm belgelere sahip olması gerekir.
Böcek ilaçlama için kullanılacak olan ilaçların diğer hayvanlar üzerinde test edilmemiş olması; etraftaki diğer insan ve hayvan çeşitlerinin sağlığı açısından zararsız olması gerekir.

İlaçlama Firması Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli

İlaçlama Firması Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli

Böcek İlaçlama şirketi seçerken dikkatli olun!

Uygulamaya başlamadan önce ekibin ilaçlama yapılacak olan alan büyüklüğünü, böceğin sayısını, böceğin ilaca karşı olan direncini ve böceğin türünü belirleyen bir araştırma yapması gerekir.

Böcek ilaçlama işlemi bittikten sonra ilaçlama firması ekip lideri sorumlu olan kişiyi ilaçlama ve yapılacaklar hakkında bilgilendirir.
Müşteri hizmetleri desteği gerek ilaçlama öncesi gerekse ilaçlama sonrasında belirli bir süre devam etmelidir.
İlaçlama yapıldığına dair ekip tarafından sorumlu kişiye gerekli belgelerin teslim edilmesi gerekir.

Prestij böcek ilaçlama firması yıllardan beri gerek büyük işletmelerin, gerekse bireylerin huzuru ve sağlığı için kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet anlayışı ile İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde 7/24 böcek ilaçlama faaliyetine devam etmektedir. Herhangi bir haşere problemi yaşıyorsanız, Prestij böcek ilaçlama firmasına ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz uygulamalarımız hakkında gerekli tüm bilgiyi size aktaracaktır. Haşere ilaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde ekonomik ve sabit fiyattadır.