İlaçlama

prestij-ilaclama

Yaşam sürdüğünüz mekanlarda haşere ve farelerin varlığından kurtulmak için uygulanan birincil yöntem, ilaçlama uygulamasıdır. Çeşitli seçenekler doğrultusunda uygulanan ilaçlama yöntemleri haşerelerin yuva edindiği yaşam alanlarımızı bu zararlı canlılardan kurtarmak için en doğru ve güvenli yöntemdir. Başarılı sonuçlara ulaşmak için bireysel yöntemlerden uzak durarak profesyonel kişiler tarafından destek alınmalıdır. İlaçlama yöntemlerinde kullanılan ilaçların tümü kimyasal ürünlerdir. Kimyasal ilaçların tümü İnsan ve çevre sağlığını koruyarak üretilmelidir. Aksi durumlarda üretilen ve kullanılan haşere ve fare ilaçları insan sağlığını önemli derecede etkilemektedir. Zehirlenme vakaları ile sonuçlanan yanlış kimyasal kullanımları haşere türleri üzerinde etki göstermez. Haşere türlerinden doğru yöntemlerle kurtulmak ve sağlığımızı korumak adına daima profesyonel firmalar tarafından hizmet talep etmelisiniz.

 

Böcek İlaçlama Yöntemleri;

  • Sıvı
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Jel

 

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte yeşil alanların canlanmasıyla doğa ortamında üreyen haşere türleri yoğun olarak görülmektedir. Bu gibi alanların periyodik olarak ilaçlanmaması durumda dış ortamda var olan haşere grupları evlerimizin içine gelerek yuva oluşturacaktır. Zamanında uygulanan yöntemler ile haşere türlerinin bırakacağı yumurtalar engellenecektir.

 

Haşere ve fare türleri ile karşılaştığınız vakit en kısa süre içerisinde profesyonel ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmelisiniz. Aksi durumlarda hızla üreyen haşere türleri yaşam alanlarınıza dağılarak daha büyük problemlerin yaşanmasına neden olacaklardır. Sağlık problemlerine neden olan böcek ve farelerden insanlara, veba, sıtma, veremi cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, humma, verem, dizanteri gibi önemli hastalıklar geçmektedir. Aynı zamanda bu zararlı canlıların bulundukları alanlarda yer alan eşyalara vermiş oldukları zararlarda büyüktür. Bu gibi alanların dezenfekte edilerek var olan mikroorganizmalara karşı temizlenmesi gerekir.

 

Prestij ilaçlama Müşterisine Dünya Sağlık Örgütü onaylı ilaçları kullanarak hizmet sağlamakta böylelikle daima insan ve doğa sağlığını korumaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama yöntemlerimiz ile çalışma ruhsatına sahip yasal bir firma olarak 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Güvenilir ve garanti hizmeti her zaman ekonomik ilaçlama fiyatları ile yaşam alanlarınıza ulaştırmaktayız.

 

Bir cevap yazın