İlaçlama

prestij-ilaclama

Yaşam sürdüğünüz mekanlarda haşere ve farelerin varlığından kurtulmak için uygulanan birincil yöntem, ilaçlama uygulamasıdır. Çeşitli seçenekler doğrultusunda uygulanan ilaçlama yöntemleri haşerelerin yuva edindiği yaşam alanlarımızı bu zararlı canlılardan kurtarmak için en doğru ve güvenli yöntemdir. Başarılı sonuçlara ulaşmak için bireysel yöntemlerden uzak durarak profesyonel kişiler tarafından destek alınmalıdır. İlaçlama yöntemlerinde kullanılan ilaçların tümü kimyasal ürünlerdir. Kimyasal ilaçların tümü İnsan ve çevre sağlığını koruyarak üretilmelidir. Aksi durumlarda üretilen ve kullanılan haşere ve fare ilaçları insan sağlığını önemli derecede etkilemektedir. Zehirlenme vakaları ile sonuçlanan yanlış kimyasal kullanımları haşere türleri üzerinde etki göstermez. Haşere türlerinden doğru yöntemlerle kurtulmak ve sağlığımızı korumak adına daima profesyonel firmalar tarafından hizmet talep etmelisiniz. Prestij İlaçlama olarak, alanında uzman ekiplerimiz ile birlikte etkili yöntemlerimiz aracılığıyla her türlü haşere, böcek ve fare problemine kısa sürede son vermekteyiz. İstanbul, Kocaeli ve İzmir genelinde sağlamış olduğumuz profesyonel ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, iletişim numaralarımızdan müşteri temsilciliğimiz ile iletişime geçebilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 

Böcek İlaçlama Yöntemleri;

  • Sıvı
  • Jel
  • Fare İstasyonu

 

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte yeşil alanların canlanmasıyla doğa ortamında üreyen haşere türleri yoğun olarak görülmektedir. Bu gibi alanların periyodik olarak ilaçlanmaması durumda dış ortamda var olan haşere grupları evlerimizin içine gelerek yuva oluşturacaktır. Zamanında uygulanan yöntemler ile haşere türlerinin bırakacağı yumurtalar engellenecektir.

Haşere ve fare türleri ile karşılaştığınız vakit en kısa süre içerisinde profesyonel ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmelisiniz. Aksi durumlarda hızla üreyen haşere türleri yaşam alanlarınıza dağılarak daha büyük problemlerin yaşanmasına neden olacaklardır. Sağlık problemlerine neden olan böcek ve farelerden insanlara, veba, sıtma, veremi cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, humma, verem, dizanteri gibi önemli hastalıklar geçmektedir. Aynı zamanda bu zararlı canlıların bulundukları alanlarda yer alan eşyalara vermiş oldukları zararlarda büyüktür. Bu gibi alanların dezenfekte edilerek var olan mikroorganizmalara karşı temizlenmesi gerekir.

Prestij ilaçlama Müşterisine Dünya Sağlık Örgütü onaylı ilaçları kullanarak hizmet sağlamakta böylelikle daima insan ve doğa sağlığını korumaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama yöntemlerimiz ile çalışma ruhsatına sahip yasal bir firma olarak 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Güvenilir ve garanti hizmeti her zaman ekonomik ilaçlama fiyatları ile yaşam alanlarınıza ulaştırmaktayız.

Sıvı İlaçlama

Sıvı ilaçlama metodları, her türlü haşere ve kemirgen problemine karşı uygulanmakta olan ve kısa sürede çözüme ulaştırmakta olan metodlardır. Bu yöntemler aracılığıyla yaşam alanlarınızda meydana gelen tüm zararlı canlı probleminden kalıcı olarak kurtulmanız mümkündür. Sıvı ilaçlar, buharlama ve püskürtme teknikleri ile uygulanmakta olup, oldukça geniş alanları etkisi altına almaktadır. kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaştırmakta olan sıvı ilaçlama yöntemleri, insan sağlığı üzerinde olumsuz etkisi olmayan, güvenilir ilaçlama yöntemlerinden biridir.

Jel İlaçlama

Hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma gibi böcek türlerinin imhasında daha sık tercih edilmekte olan jel ilaçlar, genellikle böceklerin geçiş alanlarına noktalama şeklinde uygulanmakta ve bu şekilde böceklerin ilaçla teması sağlanmaktadır. İnsan sağlığını tehdit etmeyen doğal ilaç türlerinden olan jel ilaçlar, kısa süre içerisinde kalıcı sonuçlara ulaştırmakta ve yaşam alanlarınızda meydana gelen tüm haşere ve böcek problemlerinin ortadan kaldırılmasında birebir etkilidir.

Fare İstasyonu

Fare problemlerinin çözüme ulaştırılması için sıklıkla tercih edilmekte olan fare istasyonları, fare istilalarının yoğun olduğu geniş alanlarda uygulamaya alınmakta ve kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır. fare istasyonları, ilacın diğer canlılar tarafından keşfedilmesini önlemekte ve bu şekilde başka problemlerin meydana gelmesini önlemektedir. Aynı şekilde sadece farelerin ulaşım sağlayabildiği fare istasyonları, ilacın dış etkenlerden korunmasını da sağlamaktadır. Büyük ve geniş alanlara uygulanmakta olan bu aparatlar, fare problemlerinin kısa sürede ortadan kaldırılmasına vesile olmaktadır.

Bir cevap yazın