İş Yeri İlaçlama

iş yeri ilaçlama

Haşere sorunu yıllardır insanların canını sıkan ciddi bir problem olmuştur. Çoğu zaman görmezden gelinen bu ufak canlılar çok ciddi hastalıkların sebebidirler. Pek çok hastalığa neden olan bu haşerelerden kurtulmak için en etkili yol ise ilaçlamadır. İlaçlama her nerede yapılırsa yapılsın kaliteli ve garantili bir şekilde yapılmalıdır. Yılların tecrübesi ile Prestij İlaçlama, İzmir, Kocaeli ve İstanbul’da hem ev hem de iş yeri ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor.

İş Yeri İlaçlama

İş yerleri evlerimizden sonra en çok zaman geçirdiğimiz yerlerdir. İş yerlerimizin hijyenik olması sağlığımız açısından, gelen misafirlerde iyi bir izlenim yaratma açısından son derece önemlidir. İlaçlama jel, kokulu, kokusuz, sıvı ve fare ilaçlama şeklinde yapılmaktadır. İlaçlama yaparken doğru ve kaliteli bir yöntem izlenmelidir. İş yeri gibi, evlere, fabrikalara, dükkan ve mağazalara ilaçlama yapılmaktadır. Hamam böceği ve fare gibi canlılar yemekhane, lokanta ya da mutfak olan her yere sızmaktadırlar. Yemeklerimize ortak olmaya çalışan bu haşereler yiyeceklere bıraktıkları dışkı ya da salgılarla gıda zehirlenmelerine neden olmaktadır. Dünyanın her bir yanında gıda zehirlenmelerinin tek nedeni haşerelerdir.

Akrep ve çıyan gibi canlılar zehir taşıyan haşerelerdir ve insanlarla temasa girdiklerinde bu zehri bulaştırmaktadırlar. Yaz aylarında sıcağı çok seven bu canlılar soktukları takdirde insanları felç etme, hatta ölüme varan sonuçlarla karşılaştırma gibi özellikleri vardır. Bu nedenlerden dolayı çalışma alanı tipiniz ne olursa olsun mutlaka iş yeri ilaçlama dikkatli ve titiz bir şekilde yapılmalıdır. İlaçlama yapılacak alan neresi olursa olsun öncelikle bir analizi gerekir. Prestij İlaçlama uzman ekipleri bir analiz gerçekleştirip hangi ilaçlama türünün ne miktarda uygulanacağına karar verir ve işleme geçer.

İş yerleri çok fazla zaman geçirilen yerlerdir ve iş yeri mağaza, dükkan gibi yerler olmakla beraber büyük plazalar ya da mağazalar da olabilmektedir. Ne kadar büyük olursa olsun mutlaka ilaçlama yapılmalı ve haşerelerden arındırılmalıdır. Eğer ev ya da iş yeri ilaçlama yaptırmak istiyorsanız mutlaka alanında uzman bir ilaçlama firması ile çalışmalısınız Prestij İlaçlama, yılların deneyimli kadrosu ile sadece tek bir telefonlar kapınıza kadar geliyor, ilaçlama hizmeti ile sizi haşerelerden kurtarıyor.