İstanbul Böcek İlaçlama

UZMAN EKİPLERİMİZ İLE
7/24 HİZMETİNİZDEYİZ

İstanbul Avr.

0212 540 81 28

İstanbul And.

0216 337 76 65

istanbul-bocek-ilaclamaİstanbul böcek ilaçlama şirketleri arasında garantili hizmetler veren Prestij İlaçlama firmamız ile İstanbul için en etkili böcek ve haşere ilaçlama işlemlerimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul, Türkiye’nin en önemli ve en kalabalık şehirlerindendir. Hem bulunduğu yer bakımından iki yakayı birbirinden ayıran mükemmel bir güzelliğe sahip, hem de içinde bulundurduğu tarihi yerlerle farklı bir özelliğe sahiptir. Kalabalık olması nedeniyle yeni yerleşkelerin oluşturulması ve bazı canlı türlerinin doğal yaşam alanlarının tahribatı, insanların ev veya iş yerlerinde haşere, böcek ve kemirgen türlerini daha fazla görmesine sebep olmuştur. İstanbul böcek ilaçlama firmaları bu durumlarda bulunduğunuz yerlere en yakın şirketler olarak sizlere yardımcı olmaktadır. Sorunlarınızın çözümlerine kolayca ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken en hızlı şekilde sizlere ulaşabilecek İstanbul böcek ilaçlama şirketleri ile irtibat kurmak olmalıdır.

İLAÇLAMA YAPTIĞIMIZ ALANLAR

İstanbul böcek ilaçlama, Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olmak üzere İstanbul’un tüm illerinde hizmet veren kuruluşlardır. Ev, okul, site, iş yeri, otel, lokanta, park , bahçe, apartman gibi açık ve kapalı tüm alanlarda hizmet sunuyoruz. Profesyonel destek almanız durumunda böceklerden kurtularak daha sağlıklı ortamlarda yaşamlarınızı sürdürebilirsiniz.

Ev ilaçlama, İstanbul böcek ilaçlama şirketleri tarafından sıklıkla alınan hizmetler arasındadır. İnsanların önemli yaşam alanları arasında gelen evlerde yer alan haşere ve fare türleri, insanları mutsuz ederek psikolojik olarak da etkilemektedir. Haşere türleriyle mücadele etmek zordur. Sürekli yaşam döngüleri üreyerek devam eden haşere türlerine karşı yardım alabileceğiniz en iyi yer İstanbul Böcek İlaçlama firmalarıdır. Tüm haşere ve fare türüne karşı, sağlık sorunları yaşamadan sizlere tedbir olacak olan böcek ilaçlama yöntemleri ile evlerinizde daha huzurlu şekilde yaşayabilirsiniz.

Ev dışında insanlar diğer zamanlarını iş yerlerinde geçirirler. Fabrikalarda ya da ofislerde, hastane ya da lokantalarda çalışan yüzlerce insan bulunmaktadır. Bu gibi yerlere haşere ve fareler, genellikle yiyecek bulma amacıyla gelirler. Fabrikaların yemekhanelerinde, iş yerlerinin mutfaklarında, lokantaların mutfaklarında birçok haşere ile karşılaşmak mümkündür. Dolaştıkları yerlere de bıraktıkları dışkı ve salyalarla sayısız mikrop bulaştıran bu haşereler, birçok hastalığın sebebi olabilirler. Bu nedenle insanların yaşam sürdüğü tüm alanlara böcek ilaçlama uygulaması yapılması şarttır. İstanbul böcek ilaçlama tarafından uygulanacak böcek ilaçlama yöntemleri, periyodik olarak uygulanmalıdır.

Kapalı alanlar dışında park, tarla, bahçe, gibi hizmetlerle de İstanbul böcek ilaçlama sizlere yardımcı olmaktadır. Bu gibi yerlerde yapılacak ilaçlamalar oldukça önemlidir. Tarlalardaki verimi azaltan, bahçelerdeki bitkilere de zarar vererek kullanılmaz hale getiren haşere türleri bulunmaktadır. Bu konularda alınacak yardımlar sizlerin sağlığı açısından da büyük önlem olacaktır. Periyodik olarak yaptırılması gereken böcek ilaçlama uygulamaları bu alanalar için ihmal edilmemesi gereken işlemlerdir. Bunun dışında kişiler, böceklerden kurtulmak amacıyla yaptıkları herhangi bir müdahale sırasında zarar görebilirler.

Böceklerden kurtulmak amacıyla İstanbul böcek ilaçlama şirketleri ile irtibat kurup, bu şirketlerden yardım alan kişiler, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olan firmaları tercih etmelidirler. Bu firmaların ayrıca, ziraat mühendislerince üretilmiş ilaçları kullanan firmalar olması da gözden kaçırılmamalıdır.

HAŞERELERİN ZARARLARI

Pire haşeresi kan emerek beslenir. Pire ilaçlama hizmetimizden yararlanmalısınız. Bu durum bulundurdukları mikropları insanlara bulaştırarak sağlık problemlerinin oluşmasına neden olur. Çıyan zehirli bir canlıdır ve insanlarla temasları durumunda sokarak kişileri zehirleyebilir. Tahta kurusu mobilya, ahşap gibi eşyalara zarar vererek maddi kayıp oluşturur. Fare her alanda görülerek hem sağlık problemlerine hem maddi kayıplara neden olur. Hamam böceği, mutfaklardaki yiyeceklerimizi tüketir. Karıncalar evlerimize istila ederek, kişilerin sorun yaşamalarına sebep olur. Daha örnek vermediğimiz, sayamadığımız milyonlarca haşere ve fare türü bulunmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası böcek ilaçlama şirketleri ile herhangi bir haşere çeşidi görüldüğü durumda yardım alınabilir.

Hangi firmalardan yardım alırsanız alın muhakkak Sağlık Bakanlığınca onaylı ve yasal firmalar olmasına dikkat etmelisiniz. Bu durum çok önemlidir çünkü insanlar sağlıklarını korumak amacıyla yok edilmesini istediği böceklere karşı önlem alırken, yanlış ilaçlarla sağlıklarını kaybedebilirler. Ziraat mühendisleri tarafından üretilen ilaçların kullanılması her zaman daha sağlıklı olacaktır. Avrupa Yakası böcek ilaçlama şirketleri her böcek ve fare türü için sizlere hizmet vermektedir. Hizmet veren bu kuruluşlarda çalışanların da ilaçlama konusunda eğitim almış olmaları şarttır.

İLAÇLAMA YAPTIĞIMIZ BÖCEK TÜRLERİ

Yaşam sürdüğünüz alanlarda karşınıza çıkan; mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği ilaçlama, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi gibi böcek ve farelerden kurtulmak için İstanbul Anadolu Yakası ilaçlama şirketleri tarafından yardım alınmalıdır. Bireysel olarak uygulanan müdahale yöntemleri ciddi tehlike oluşturabilir. Dışarıdan alınabilecek onlarca böcek ilacıyla bu tür haşerelere müdahale etmek isteyen kişiler başarısız olacaklardır. Bazen sonuç alabilirler ancak kısa bir süre sonra aynı böceklerle yeniden mücadele etmek zorunda kalırlar. Bu durum ilaçların uzun süreli etkilerinin olmamasından kaynaklanır. Böcek ilaçlama uygulaması bu olumsuzluğu yaşatmaz. Her alana kalıcı etki gösterebilen ilaçlama uygulamaları bulunur.

Anadolu Yakası böcek ilaçlama şirketleri tarafından verilen hizmetler arasında, haşereden kurtulmak için, her alanın büyüklüğüne ya da uygunluğuna göre farklı böcek ilaçlama yöntemleri vardır. Alana bağlı olarak belirlenen bu ilaçlama yöntemlerinde kullanılan ilaçlar, en kuytu köşe alanlara bile ulaşabildiği için kesin sonuçlar verir. Özellikle zor ve dirençli vücut yapılarına sahip haşereler yok edebilmek için daha etkili ilaçlar kullanılır. Bu gibi ilaçların kullanıldığı yöntemler uygulanmadan önce alınması gereken önlemlere dikkat edilmelidir. Herhangi bir gıdayla ya da varsa çocuklarınızın oyuncaklarıyla temas etmemesi gereken bu ilaçlara karşı, gıda ve oyuncaların ağızları kapatılarak saklanması gerekir. Ortamda insanın olmaması gerektiği gibi kedi, köpek, kuş gibi evcil hayvan da bulunmamalıdır. Hatta varsa akvaryumlar da böcek ilaçlama yapılacak alandan alınmalıdır. Bu gibi önlemlerin alınması, başta solunum yolları rahatsızları olmak üzere çeşitli hastalıklara engel olunmasını önleyecektir.

İstanbul Anadolu Yakası böcek ilaçlama şirketleri tarafından yapılan ilaçlama işlemleri uzman, ilaçlama konusunda eğitim almış ve tecrübeli kişiler tarafından uygulandığında yanlış bir sonuçla karşılaşılmaz. Bu gibi şirketlerin muhakkak Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, yasal yerler olmasına da dikkat edilmelidir. Aksi halde, bireysel olarak böcek ile mücadele durumlarında alınan önlemlerde olduğu gibi, bu tarz yerler tarafından yapılacak ilaçlamalar sonunda da sağlık problemleri yaşanabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Böcek İlaçlaması Öncesinde Ne Yapılmalı?

Böcek ilaçlama firmaları, ilaçlama uygulamasına başlamadan önce mekan sahiplerini detaylı olarak bilgilendirmektedir. Böcek ilaçlama işlemlerinde nasıl bir yöntem izleneceği, uygulama öncesinde neler yapılması gerektiğini belirleyen faktördür. Her ilaçlama yöntemi için aynı tedbirlerin alınması gerekmemektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımızla sağlığınızı tehdit etmeyen hizmetlerimiz, sizleri tüm böcek, haşere ve kemirgen problemlerinden kurtarmaktadır.

İlaçlama uygulanan alanlarda ilacın etkisinde kalacak tüm eşyaların ortadan kaldırılması gerekmektedir. Özellikle evcil hayvanlarınız ve eşyaları, çocuklarınız ve oyuncakları ilaçlama yapılan ortamdan uzaklaştırılmalıdır. Kimyasal maddelerden zarar görmemesi adına bu işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Dışarıda kalmak zorunda olan eşyalarınızın daha sonra mutlaka sterilize edilmesi gerekmektedir. Mutfak eşyalarınızın ilaçlama öncesi ambalajlanıp ortadan kaldırılması gerekmektedir. Yine aynı şekilde dışarıda tutmak zorunda olduğunuz eşyalarınızı daha sonradan temizlemeniz gerekmektedir.

Evcil hayvanlarınızın ilaçlama öncesi ortamdan uzaklaştırılması gerekmektedir. Eğer evlerinizde akvaryum mevcutsa, akvaryumun havalandırma motorunun fişten çekilmesi ve ardından ıslak, kalın ve büyük bir havluyla üstünün kapatılması gerekmektedir. Tüm bu işlemler sağlığınız ve yaşadığınız ortamın steril bir hale getirilmesi için gereklidir. İlaçlama hizmetlerimiz, sağlığınıza zarar vermeden kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaştırmakta olan profesyonel hizmetlerdir.

Böcek İlaçlaması Sonrası Neler Yapılmalıdır?

Böcek ilaçlamaları, uzman ekiplerimiz ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylanmış ilaçlarla gerçekleştirilmektedir. İstanbul Böcek İlaçlama olarak önceikli hedefimiz, sağlığınızı ve zamanınızı güven altına almaktır. Profesyonel ilaçlama hizmetlerimize güvenebilirsiniz. Uyguladığımız ilaçlama işlemleri sonrası ilaçlanan ortamların en az yarım saat olmak üzere havalandırılması gerekmektedir. Bu süre bazı durumlarda iki saati de bulabilir.

Uyguladığımız ilaçlardan kesin çözüm alabilmeniz adına bir hafta kadar ıslak temizlik yapmamanız önerilmektedir. Bunun dışında kuru temizlik adına her türlü işlemi yapabilirsiniz (elektrik süpürgesi vs.). Fakat bu durum mutfak araç gereçleriniz, çocuklarınızın oyuncakları, giyecekleriniz, evcil hayvanlarınızın temas edeceği eşyalarınız için geçerli değildir. Bu sebeple ilaçlama uygulamasından sonra açıkta kalan eşyalarınızın özen gösterilerek sterilize edilmesi gerekmektedir. Özellikle tene temas eden her türlü eşyanın tekrar yıkanması gerekemektedir. Mutfakta açıkta kalmış olan kullanım araçlarınızın büyük bir titizlikle temizlenmesi gerekmektedir. Çocuklarınızın kıyafetleri, peluş oyuncakları yıkanmalıdır. Bu şekilde uygulanan ilaçlama işlemlerinden gelebilecek her türlü olumsuz etkiden sakınmanız mümkün olacaktır.

İstanbul Böcek İlaçlama Fiyatları Ne Kadardır?

Firmamız, böcek ilaçlama fiyatlarını belirlerken bir kaç noktaya dikkat etmektedir. Bu hususlardan bir tanesi, ilaçlama uygulamasının yapıldığı mekanın metrekaresinin ya da yapısal özelliklerinin nasıl olduğuna yöneliktir. Çünkü uygulama alanı genişlik ve darlık açısından ilaçlama konusunda oldukça önemlidir. İlaçlanan böceklerin yapıları ve özellikleri de yine firmamızın böcek ilaçlama fiyatlarını belirlerken göz önünde bulundurduğu konulardan biridir. Bazı böcek türleri yapıları gereği tek seferlik ilaçlama işlemlerinden etkilenmemektedir. Bu da ilaçlama uygulamalarında tekrarları gerektirmektedir. Tekrarlanan ilaçlama sayıları, firmamızın fiyat belirlerken dikkat ettiği noktalardan biridir.

Bu gibi faktörler göz önünde bulundurulduğunda firmamızın ortaya çıkarmış olduğu fiyat oldukça makul bir aralıktadır. Sunmuş olduğu profesyonel ilaçlama hizmetleri karşılığında uygun fiyatlar talep etmekte olan İstanbul Böcek İlaçlama servisimiz, zamanınızı, sağlığınızı ve bütçenizi güven altına alarak profesyonelliğini kanıtlamaktadır. Sizler de etkili ilaçlama yöntemlerimiz ve uzman ekiplerimiz aracılığıyla gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Bir cevap yazın