İstanbul fare ilaçlama

Dünyanın en çok göç alan, kalabalık şehirlerinden metropol şehri İstanbul’da özellikle yaz aylarında kemirgen canlılara rastlamak mümkündür. Bu kemirgenler yoğun olarak parklarda, bahçelerde ve kanalizasyonlarda bulunmaktadır. Özellikle fareler yaşam alanlarımızda bizlerle birlikte yaşayan tehlikeli kemirgenlerdir. Firmamız sizlere fare ilaçlama sizlere bu konuda gereken desteği verecektir.

İstanbul fare ilaçlama

İstanbul fare ilaçlama

Prestij İlaçlama Şirketi olarak kullanılan ilaçlar insan sağlığına uygun olup Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığınca onaylıdır.

Hızla büyüyen, değişen metropol şehri İstanbul her mevsim yerli ve yabancı turistleri kendine çeken cazibeli şehirlerden biridir. Sahip olduğu kültür, tarih ve liman şehri olması sebebiyle de eğlence turizmininde gözdesi olmuştur. Şehir misafirlerinin ve sakinlerinin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için şehrin her mevsim ilaçlanması gerekmektedir. Şehir çok kalabalık ve yüz ölçüm olarak büyük olduğu için şehirdeki farelerin yok edilmesi profesyonel ve uzman bir ekip tarafından ilaçlanması gerekmektedir. Farelerin en çok bulunduğu alanlar, bahçeler, parklar, kanalizasyonlar, üniversiteler, şirket depoları, hastaneler, okullar, fabrikalar… vb yaşamsal alanlardır.

İstanbul Fare İlaçlamada kullanılan ilaçlar sıvı kokulu ve sıvı kokusuzdur. Terk edilebilecek alanlarda kokulu ilaçlar kullanılırken, terk edilmesi mümkün olmayan alanlarda ise kokusuz ilaç kullanılmaktadır. Fareler yaşadıkları sürece oldukça tehlikeli bir hale dönüşebilirler. Özellikle yeni doğmuş bebeklerin kulaklarını, burunlarını salgılarıyla uyuşturup hissettirmeden kemirirler. İnsanlarda özellikle yumuşak dokuları kemiren farelerin çatı faresi, fındık faresi, tarla faresi, lağım faresi olmak üzere çeşitleri vardır. Tahıl ürünleriyle beslenen farelerden kurtulmak için Prestij İlaçlama uzman kadrosuyla sizi bu dertten kurtarmaya hazır. 7/24 çağrı merkezinden profesyonel destek alabilirsiniz.

Fareler doğurarak çoğalan canlılardır. Yılda 9-10 defa üreyebiliyorlar. Bir dişi fare 10 fare doğurabilme özelliğine sahiptir. Hijyen olmayan pis ortamlardan taşıdıkları bakterileri kolaylıkla etrafa yayabilirler. insanlar genellikle kendi yöntemleriyle farelerden kurtulma çabasına girmektedirler ancak bu çabalar boşuna olduğunda profesyonel ilaçlama şirketlerinden destek almaktadırlar.

Prestij İlaçlama Şirketi, İstanbul’un tüm ilçelerinde özenle hizmet sunmakta olup kolay ulaşılabilirliği sayesinde de kısa zamanda bu sorundan kolaylıkla kurtulabilmektedir.

Dolaşarak yaydıkları dışkılarıyla insan sağlığını tehlikeye atan fareler aynı zamanda maddi açıdan da insanlara zarar vermektedirler. özellikle verem, kudur, tifüs gibi hastalıklara sebep olan farelerden uzman ve profesyonel bir ekip çalışmasıyla kurtulmak mümkündür.