İstanbul hamam böceği ilaçlama

hamam böceği ilaçlama

Hamam böcekleri yapı olarak ağzı olmayan ve bir hafta kadar başı olmadan yaşayabilen haşerelerdir. Suyun içinde 40 dakika kadar yaşayabilen hamam böcekleri su içemediği zaman susuzluktan ölebilen böceklerdir. Çok hızlı çoğaldıkları gibi çok hızlı koşarlar. İstanbul Hamam Böceği İlaçlama servisiyle bu böceklerden kurtulmak mümkündür.

İstanbul hamam böceği ilaçlama

İstanbul hamam böceği ilaçlama

İstanbul hamam böceği ilaçlama

En çok bilenen türü Alman hamam böceğidir. Bu böcekler bulundukları ortamlarda çabuk üreyip hastalık bulaştırabilirler. Önlem alınmadığında ciddi cilt alerjilerine sebep olurlar. Hamam böceklerinin dört binden fazla türleri vardır. Hamam böceklerinin bireysel yöntemlerle yok edilmesi mümkün değildir. Bu nedenle Prestij İlaçlama servisinin uzman ekibiyle birlikte bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Zamanının çoğunu dinlenerek geçiren hamam böcekleri eksi kırk dereceye kadar olan soğuğa dayanıklıdırlar.

Kendi türünün ölüsüyle beslenen hamam böcekleri son derece tiksindirici haşerelerdir. Bulunduğu alanlarda kişilerde  biyolojik zararlar verdiği gibi ruhsal zararda vermektedir. Hamam böceklerinde, protozoa, bakteri, virüs, bakteriler bulunur. Salgıladıkları koku, salya, dışkılar nedeniyle çok çabuk mikrop yayarlar. Şayet önlem alınmazsa dizanteri, cüzzam, ishal, tifo, astım gibi ciddi hastalıklara davetiye çıkarırlar. Bu nedenle özellikle mutfakta hiç bir yiyeceğin üzeri açık olmamalıdır çünkü akşamları bu böcekler sizinle birlikte bu yiyeceklerle beslenirler. Bu nedenle gıda zehirlenmelerine ve beslenme bozukluklarına sebebiyet verirler. En sevdiği yiyecekler tatlılar ve ettir. Görüntü olarak iğrenç olan bu böcekler susuz kaldığında ölmemek için sık sık nefeslerini tutarlar. Hamam böcekleri aynı zamanda kendi dışkılarıyla da beslenirler.

Hamam böcekleri iş yerlerinde ve evlerde depolanan yiyeceklerin bulunduğu alanlarda da çok fazla bulunurlar. Bu yüzden hamam böceklerinin bulunduğu yerlerin çok iyi bilinmesi ve ilaçlama öncesi firma tarafından keşif yapılması gerekir. Günde 40 adet kadar paket yumurta bırakarak çoğalan bu haşerelerin evlerde en sevdiği yerler mutfak ve banyodur. Ömrü boyunca bir defa çiftleşen hamam böceklerinden kişisel yöntemlerinizle kurtulmanız mümkün değildir. Bu nedenle yasal ilaçlar kullanan firmalardan destek almanız gerekmektedir. Aksi halde hızla çoğalan ve önemsenmediği takdirde ölümcül sonuçlar doğuran bu haşerelerden kurtulmanın yolu İstanbul Hamam Böceği İlaçlama‘dan geçer.

Hamam böcekleri özellikle alt yapısı iyi olmayan kırsal bölgelerde daha çok yaşarlar.  Prestij Böcek İlaçlama 7/24 uzman ekibiyle birlikte sizlere garanti sonuç veren hizmet sunmaktadır.