İstanbul Pire İlaçlama

Latince adı Siphonaptera olan pireler 2,5 mm küçüklüğünde, keskin ağızları ve iğneleri olan kan emici tehlikeli parazitlerdir. Pireler daha çok halılarda, kilimlerde, yer çatlaklarında, döşemelerde kuluçka evresini geçirip iki günde yumurtadan çıkarlar. Kırmızı, kahverengi ve kırmızı renktedirler. Bacakları üç çift ve uzundur. Pireler evcil hayvanlar üzerinden evlere yayılırlar. Sadece evcil hayvanı ilaçlamakla pirelerden kurtulmak mümkün değildir. İstanbul Pire İlaçlama günün 24 saati uzman ekibiyle sizlere hizmet etmektedir.

İstanbul pire ilaçlama

Pire İlaçlamanın Önemi

Kan emici grubunda yer alan pireler, konakçı olarak yerleştikleri canlılar arasında kan yoluyla bulaşabilecek birçok tehlikeli hastalığında taşıyıcısı olabilirler. Bu hastalıklar, ölümle dahi sonuçlanabilen ve erken müdahale edilmesi gereken ciddi hastalıklardır. Bu gibi hastalıkların meydana gelmemesi için gerekli tedbirlerin alınması gerekmektedir. Pire ilaçlama İstanbul olarak geliştirmiş olduğumuz etkili ilaçlama yöntemlerimiz ve tecrübeli ekiplerimizle birlikte yaşam alanlarınızda meydana gelen pire problemlerini kalıcı olarak ortadan kaldırmaktayız.

Pireler yaşam alanlarımıza genel olarak evcil hayvanlarımız aracılığıyla yayılmaktadır. Bu nedenle alınabilecek en önemli ve ilk tedbir evcil hayvanlarımızı rutin olarak muayeneden geçirmek ve gerekli tedavilerinin uygulanmasını sağlamak olacaktır. Bunun dışında gerçekleşen pire istilaları ise profesyonel pire ilaçlama firmaları tarafından ortadan kaldırılması gerekmektedir.

Güvenilir Pire İlaçlama Hizmetleri

Evlerde sıklıkla görülen pire türü kedi pireleridir. Evin pirelerden temizlenebilmesi için komple dezenfektan edilmesi yeterli olmayacaktır. Bu yüzden Prestij Böcek İlaçlama Şirketi size en etkili gerekli bilgiyi sunacaktır. Kullanılacak ilaç türünü kişi kendisi belirleyebilir ancak evlerin terk edilmesi mümkünse şayet kokulu sıvı ilaç tercih edilebilir veya terk edilmeyecekse kokusuz sıvı ilaç kullanılacaktır.

Pireler alerjik reaksiyon gösteren parazitlerdir. Tülaremi ve tifo gibi hastalıklara neden olurlar. İstanbul Pire İlaçlama sizden ilaçlama yapılmadan evvel, evinizi temizlemenizi isteyecektir. Çünkü temiz olmayan eve ilaçlama yapılması doğru değildir. Kendi ilaçlama yöntemlerinizle pirelerden kurtulmanız mümkün değildir.

Pireler çok hızlı hareket eten ve zıplayan haşerelerdir. Arachnid omurgasızlarındandır ve akreplerle aynı sınıftandır. Kedi, köpeklerde alerjiye yol açabilecekleri gibi insanlarda da aynı zararlı etkiyi göstermektedirler. Kaşıntıya sebebiyet verip kanla beslenirler ve 32 cm kadar zıplayabilirler. İnsanlara bulaşan pireler insanın vücut ısısına göre kendi biyolojilerini ayarlarlar. Genel olarak 3-4 defa kan emerler. Pirelerin türleri vardır bunlar kedi piresi, köpek piresi, pamuk piresi ve toz piresidir. İstanbul Pire İlaçlama şehrin her noktasına kolaylıkla ulaşabilir ve size gerekli olan desteği sunabilmektedir.

İlaçlama öncesi uzman ekip evin her alanını inceler ve uygulanacak olan yöntemi profesyonel bir şekilde uygular. Danıştığınız ilaç firmasının kullandığı ilaçların Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onayının olması gerekmektedir. Önlem alınmadığı takdirde evcil hayvanları öldürebilecek kadar tehlikelidir. Pireler beslendiği canlılardaki hastalığı kolaylıkla başka insanlara bulaştırabilirler. Pirelerden kurtulmak için mutlaka kokulu ilaç kullanılmalıdır. Çünkü Yersinia Pestis bakterisini bulaştırdıkları zaman insanlarda hıyarcıklı veba hastalığına neden olurlar. Pireler ısıracakları noktayı önce uyuştururlar ardından kanı emerler, bu kişide önce kaşıntıya daha sonra kızarıklığa neden olur.

İstanbul Pire İlaçlama Fiyatları

İstanbul Pire İlaçlama Fiyatları, ilaçlama yapılan mekanların genişlikleri, metrekareleri ve kullanılan ilaç miktarı göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Ekonomik pire ilaçlama fiyatları ile sunmakta olduğumuz güvenilir ilaçlama hizmetlerimizden dilediğiniz gün ve saat yararlanabilirsiniz. İstanbul Pire İlaçlama, Prestij İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan profesyonel bir pire ilaçlama servisidir. Sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimizle 7/24 irtibat kurabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.