İlaçlama Firması Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İzmir Böcek İlaçlama

İzmir böcek ilaçlama servisi; İzmir ve tüm ilçelerine uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. İzmir böcek ilaçlama servisimiz telefonunuzu bekliyor.

İzmir böcek ilaçlama

İzmir böcek ilaçlama

İzmir böcek ilaçlama servisi

Denize yakın konumu, son yıllarda aldığı göçlerden dolayı İzmir böcek ilaçlama işlemlerinin yoğun olarak gerçekleştirildiği illerden biridir. İzmir’de son zamanlarda artan taleplerden dolayı, çok sayıda korsan ilaçlama şirketleri türemiştir. Sağlığınızı riske atmamak adına piyasa araştırması yapmadan hizmet talebinde bulunmayın.

Korsan Firmaların Sağlığa Zararları

Ruhsatsız olarak, merdiven altı işlem yapan böcek ilaçlama firmaları, halk sağlığı açısından büyük tehlike arz etmektedir. Kullanılan kalitesiz ilaçlar, bilinçsiz ilaçlama işlemleri böceklerden kurtulmanızı sağlamaz. Aksine kronik hastalıkların oluşmasına neden olabilir.

Profesyonel Hizmetin Önemi

İzmir ilaçlama şirketleri arasında her zaman en iyisi olan şirketimiz, rakiplerine öncülük etmektedir. Prestij ilaçlama firması, uzun yıllardır sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. Uzun yılların getirdiği bilgi birikimi ve profesyonel kadromuz ile sizlere daima kalıcı çözümler sağlamaktayız. Firmamız, İstanbul ve Kocaeli’nde de haşere ile mücadele etmekteyiz. İzmir’in bütün ilçeleri, hizmet alanımız kapsamındadır.

İzmir’de En Çok Hizmet Verdiğimiz İlçeler

İlde En Çok İlaçladığımız Böcek ve Kemirgen Türleri

Kalorifer böceği sinek, kör fare, çıyan, karafatma, kırkayak, akrep, kene, pire, örümcek, çatı faresi, fındık faresi, tahtakurdu, kertenkele, bit, hamam böceği, kakalak, tatarcık, lağım faresi, sivrisinek, , Alman hamam böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  akar, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, teşbih böceği, kulağakaçan böceği, mite, gümüş böceği, ev faresi, pamuk faresi.

İzmir fare ilaçlama servislerimiz, il genelinde birçok alanda, bütün kemirgen türlerini kontrolü altına almaktadır. Birçok haşere türünü de ilaçlayan servislerimiz, işlemlerini TSE onaylı ilaçlarla uygular.

İlde Haşere İle Mücadelenin Önemi

İzmir ili, denize yakın konumdan dolayı, nemli bir hava yapına sahiptir. Yaz aylarının sıcak geçtiği ilde, böcek yoğunluğu da fazladır. Böcekler, yuva yapmak için nemli ve sıcak alanları tercih etmektedir. Birçok haşere türünün üreme mevsimi, ilkbahar dönemidir. İzmir haşere ilaçlama servislerimiz, yaz aylarında daha yoğun çalışmaktadır.

Prestij ilaçlama firmamızın tüm uygulamaları ekonomiktir. Bütçenizi sarsmayacak fiyatlarla, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumaktayız.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir