İzmir hamam böceği ilaçlama

İzmir Böcek İlaçlama Fiyatları

İzmir, Ege Bölgesinin en önemli turistik şehirlerindendir. Yerli ve yabancı turistler tarafından büyük ilgi gören İzmir’de özellikle yazın gelmesiyle birlikte otel ve benzeri işletmelerin sezon öncesi işletmelerini ilaçlamaları gerekmektedir. Bu nedenle İzmir hamam böceği ilaçlama geniş servis ağıyla birlikte sizlere gereken hizmeti vermeye hazır.

Hamam böceklerinin en sevdiği yerler mutfak ve banyodur bunun yanı sıra yiyeceklerin olduğu depolarda yaşamını sürdürürler. Yılda bir kez çiftleşen hamam böcekleri bir anda otuz, kırk paket kadar ürerler. En sık rastlanılan türü siyah renginde olanıdır. Bu böcekler uzun süre başsız olarak yaşayabilen görüntü olarak iğrenç haşerelerdir.

Hamam böcekleri dışkılarıyla, et ve tatlılarla beslenirler. Çabucak çoğalan bu haşerelere kişisel yöntemlerle müdahale etmek zordur. Kesin ve garanti çözüm için Prestij İlaçlama Şirketi’nden profesyonel yardım alınması gerekir. İzmir’in bütün ilçelerine servis ağı sunan İzmir Hamam Böceği İlaçlama sizlere uzman ekibiyle size çok yakın.

İzmir hamam böceği ilaçlama

İzmir hamam böceği ilaçlama

İzmir hamam böceği ilaçlama

Özellikle yaz aylarında sıkça rastlanan gıda zehirlenmelerinin sebeplerinden biri hamam böceklerinin et obur olmalarından kaynaklanmaktadır. Bunun yanı sıra, alerjik hastalıklar, verem, grip, pnomoni, astım, mantar gibi hastalıklara neden olurlar.

Hamam Böcekleri Dictyoptera sınıfından olup eklem bacaklılar grubundandır ve yumurtlayarak çoğalırlar. Hamam Böcekleri her türlü ölü böcekleri yerler aynı zamanda açıkta bırakılan yiyecekleri hane halkıyla birlikte paylaşırlar. Hamam böcekleri her mevsimde ortaya çıkarlar. Alt yapı sorununun olduğu ve çevresel titizliğin önem verilmediği çöplük alanlarda da yer alırlar. Hızla gelişen teknolojiye rağmen bu tür böceklerden kurtulmak mümkün değildir. Bu nedenle Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığınca onaylı olan yasal ilaçları kullanan firmaları tercih etmek önemli unsurdur. İzmir Hamam Böceği İlaçlama, İzmir’in tüm ilçelerine ulaşır ve kesin sonuç verir.

Hamam böceği ilaçlamada sıkça kullanılan ilaç kokulu ilaçlardır. Bu nedenle ilaçlanması gereken alanın terk edilerek yaklaşık iki saat kadar kapalı olması gerekmektedir. Hamam böcekleri yumurtalarını daha çok parke altlarına, halı diplerine, duvar çatlaklarına bırakırlar ve orada siz farkında olmadan çoğalırlar. Bu neden bu alanların günlük olarak temizlenmesi gerekir. Kızıl, siyah ve kahverengi türleri vardır. Önlem alınmadığı takdirde ciddi sağlık sorunlarına neden olurlar.