İzmir İşyeri İlaçlama

isyeri-ilaclama

İzmir işyeri ilaçlama hizmeti ile en ucuz ücretlerle İzmir için ev ve ofis ilaçlaması yapıyoruz.

Çalışma alanlarımızın huzurlu, güvenilir ve sağlıklı olması daima çok önemlidir. Böcek ve farelerin işyerlerimizin içinde bulunması her zaman büyük sorunların yaşanmasına neden olmaktadır. Haşerelerin bulunduğu alanlar sağlıksız ve güvensizdir. İşyerlerinde dolaşan böcekler çalışanların huzursuz olmasına neden olarak var olan motivasyonun da düşmesine neden olacaktır.

Periyodik İlaçlamanın Önemi

İzmir işyeri ilaçlama servisimiz tüm iş yerlerinde oluşan fare ve böcek türlerini en kısa sürede yok ederek eski sağlığına kavuşturmaktadır. Sağlık Bakanlığı’nın belirtmiş olduğu yönetmeliğe göre işyerlerinin periyodik olarak ilaçlanması gerekir. Periyodik ilaçlama uygulamalarının en büyük faydası ilaç etkisini hiçbir zaman yitirmez, böylece mekana yaklaşmak isteyen haşere türleri başarılı olamaz.

Lokanta, fırın, restoran, cafe, manav gibi yiyeceğin bol olduğu işyeri ortamları haşerelerin daima ilgisini çekmektedir. Çünkü yiyecek kokusuna gelen haşereler bu gibi alanlarda kendilerine yuva oluşturmaya çalışırlar. Mikrop ve bakteri saçan böceklerin bu gibi alanlarda yer alması insan sağlığını doğrudan tehdit altına almaktadır.

İşyerlerinizde Güvenilir Böcek İlaçlama Hizmeti

İşyeri ilaçlama tekniklerimiz modern ekipman ve TSE etiketli ilaçlarla gerçekleştirilerek en kısa sürede sonuca ulaşmaktadır. İşyerlerinizin kapanmasına gerek kalmadan gerçekleşen ilaçlama tekniklerimizin tümü Sağlık Bakanlığı tarafından gereken izne ve belgelere sahiptir.

Uygulamalarımız işyerlerinizde oluşan; tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği,fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz,kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, karafatma, mite, tatarcık çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan gibi tüm fare ve haşere türlerini kapsamakta olup %100 sonuca ulaşmaktadır.

İş yerlerinizde oluşan ve oluşabilecek tüm haşere sorunlarınız için Müşteri temsilcilerimize iletişim numaralarımızdan haftanın 7 günü ve 24 saat ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.