İzmir pire ilaçlama

İzmir pire ilaçlama günün 7/24 saati bu konuda sizlere hizmet sunmaktadır. Pireler ılıman ve sıcak bölgelerde yaşamayı severler. Boyları 1,5 mm ve 3,5 mm’dir. Renk olarak genelde koyu renklidir. Evcil hayvanlarda bulunarak ev sakinlerine kadar bulaşabilirler. Evlerde halılarda, kilimlerde, örtülerde yaşamlarını sürdürürler. Karabiber tanesi kadar dışkıları vardır ve bununla beslenirler. İlaçlama yapılmadığı takdirde ciddi sağlık sorunlarına neden olurlar. 

Pirelerin 1 yıl kadar ömrü vardır. Daha çok kedi, köpek, kümes hayvanları ve insanlarda bulunurlar. Kan emici oldukları için ısırdıkları bölgeyi uyuştururlar. Çabuk fark edilen belirtisi ise şiddetli kaşıntı ve kızarıklıktır. Pireler insandan insana rahatlıkla ulaştıkları için bir başka insanın hastalığını diğer insanlara rahatlıkla bulaştırabilirler.

İzmir pire ilaçlama

İzmir pire ilaçlama

İzmir pire ilaçlama

İzmir sıcak bir şehir olduğu için pirelerin istilasına uğrayabilecek iklime sahiptir. Alerjik reaksiyonlara ve çok ciddi hastalıklara sebep olabilecek kadar tehlikeli omurgasızlardır. Prestij İlaçlama Şirketi olarak şehrin tüm ilçelerinde servisimiz bulunmaktadır. İnsanlar pire şampuanı başta olmak üzere marketlerden aldıkları böcek ilaçlarıyla bu sorundan kurtulmaya çalışsalar da bu yöntem kesin sonuç vermeyecektir. Bu nedenle garanti sonuç veren ve uzmanlık gerektiren firmalardan yardım almak gerekir. Bu firmaların kullandıkları ilaçların Dünya Sağlık Örgütünce ve Sağlık Bakanlığınca onaylı olması önemlidir. Pireler kuşlara ve memeli canlıların tümüne bulaşırlar.

Pireler sıkça bitlerle karıştırabilmektedir. Özellikle kırsal bölgelerde ve hayvanlarda bulunmaktadır. Çok iyi zıpladıkları için yakalanması zordur. 1-2 metreye kadar sıçrayabilirler. Yorgan yüzleri ve çarşafları çok çabuk pisletirler. Yaklaşık olarak günde 10-15 yumurta bırakırlar. Ortaçağda görülen veba hastalığının nedeni pirelerdir. Pireler çok ciddi cilt hastalıklarına da neden olurlar. Üç ayakları vardır. Salgıladıkları salgı uyuşturucu özelliğine sahip olduğu için ilk etapta ısırık hissedilmez. Pireler evlerde, bodrumlarda, depolarda yaşadığı için bu alanların sıklıkla ilaçlanması gerekmektedir. Pireden kurtulmak için evin düzenli olarak temizlenmesi ve hijyen olması gerekmektedir ancak pirelerden kurtulmanın kesin çözümü profesyonel  ekipmana sahip İzmir Pire İlaçlama ekibinden destek alınması gerekir.

Özellikle zemin ve bodrum katları bu durumdan muzdariptir. O nedenle bu bölgelerin sıkça temizlenmesi gerekir. İzmir sıcak bir şehir olduğu için pirelerin çoğalması ve yayılması kolaydır. Evcil hayvanların temiz olması önemlidir.

İzmir pire ilaçlama şubemiz 7/24 saat sizlere uygun fiyatlarla ve titizlikle gerek hizmeti sunmaktadır.