İzmit İşyeri İlaçlama

isyeri-ilaclama

Böcek ve fare türlerinin yaşam sürdüğümüz birçok alan içerisinde görülmesi olası bir durumdur. Çünkü haşereler insanların bulunduğu tüm alanlarda çok hızlı üreyebilen canlılardır. Haşerelerin etrafımızda var olması huzursuzluğa, motivasyon düşüklüğüne, korkuya ve birçok sağlık sorunun yaşanmasına neden olmaktadır.

Fare ve böcek türleri çeşitli yollardan işyeri içlerine kadar ulaşmaktadır. Fark etmeden eşya ve gizli köşelere saklanan böcekler günden güne çoğalırlar. İşyeri ilaçlama, uygulamalarının periyodik olarak yapılması oldukça önemlidir. Böylece fark edilmeden gizlenen böcekler üreyerek etrafa dağılmadan etkisiz hale dönüşür. Böceklerin etrafta dolaşması daima sağlıksız ortamların oluşmasına neden olmaktadır. İşyerinde çalışan kişilerin sağlığına olumsuz etki edebilecek haşereler, aynı zamanda korku ve huzursuzluğa neden olarak iş gücünü de düşürecektir.

İzmit işyeri ilaçlama servisimiz profesyonel ilaçlama teknikleri sayesinde ofis, depo, fabrika, lokanta, fırın, kafe, restoran, dershane, alışveriş merkezi, sinema salonları gibi tüm alanlara profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. İzmit’te işyeri ilaçlama uygulamalarımız tüm semtlere en ekonomik ilaçlama fiyatları ile ulaşmaktadır.

İşyeri ilaçlama tekniklerimiz uygulama yapılan alanlarda işleyen süreci aksatmadan gerçekleşmektedir. Uzman ilaçlama personellerimiz ilaçlama yapılacak alanın durumuna ve haşere türüne bağlı olarak en uygun ilaçlama tekniğini belirlemektedir. Sıvı, kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama teknikleri kullanarak işyerlerinizi en kısa sürede böceklerden arındırarak eski sağlığına kavuşturuyoruz. İlaçlama yöntemlerimizin tümü çalışanların sağlığını ve işyerlerini koruyacak Sağlık Bakanlığı izinli yöntemlerle gerçekleşmektedir.

İlaçlaması En Çok Yapılan Böcek ve fare Türleri

Ağaç kurdu, kene, pire, tahta kurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi Alman hamam böceği, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite.