Kadıköy Böcek İlaçlama

kadikoy-bocek-ilaclama

Kadıköy, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan yüzölçümü ve nüfus yoğunluğu oldukça geniş olan ilçelerinden birisidir. Prestij İlaçlama firmasının, Kadıköy Böcek İlaçlama Servisi en yoğun ilaçlama yaptığı İstanbul servislerindendir.
Haşereler beslenmek amacıyla hem sıcak hem de gıda maddelerinin fazla olduğu yerleri tercih ettiklerinden Kadıköy ilçesinde de farklı haşere gruplarına rastlamak mümkündür. Özellikle temizliğin yeterince sağlanmadığı ve yemek üretiminden dolayı yoğun sıcaklığın olduğu yerlerde haşerelere rastlanır. Haşerelerin görüldüğü yerlerde mutlaka haşere ilaçlama servislerinin hizmetlerinden yararlanılarak ilaçlama yaptırılmalıdır. Kadıköy ilçesinde garantili, ekonomik ve etkili ilaçlama hizmeti vermekteyiz

Tüm İstanbul’da hizmet veren firmamız Kadıköy dışında Bakırköy böcek ilaçlama hizmeti de vermektedir.

Garantili Böcek İlaçlama Hizmeti

İstanbul Kadıköy Böcek İlaçlama firması  Sağlık Bakanlığı’ndan ilgili eğitim ve izinleri almıştır. Aynı zamanda yine Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı kimyasal ilaçları kullanmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan ziraat mühendisleri haşereler ile mücadele için en etkili kimyasalların doğru bir şekilde hazırlanması ve uygulanmasını sağlar. İşlem uygulanmadan önce ilaçlanacak ortamda ön keşif yapılarak mücadele edilecek haşere ve yuvaları teşhis edilir, haşerenin özelliklerine göre en etkili uygulama yöntemleri belirlenir. Buna göre Kadıköy Böcek İlaçlama şirketi, hizmetinden yararlanacak olan kişilere uygulamanın gerektirdiği koşullar hakkında bilgi verilir. Kokulu ilaçlar kullanılacaksa ortamın kaç saat terk edilmesi, havalandırılması gerektiği, açıkta yiyecek bırakılmamasının önemi, jel ilaç kullanılacak ise ilacın etkisini kaybetmemesi açısından ilaç uygulanan bölgelerin silinmemesi gerektiği gibi bilgiler firmamız tarafından verilmekte ve gerekli sağlık tedbirleri alınmaktadır.

Haşere İlaçlama Yöntemleri

Böcek ilaçlama Kadıköy servisi olarak; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare grupları üzerinde ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Haşere ve fare grupları üzerinde uyguladığımız ilaçlama yöntemleri;

  • Sıvı
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Jel
  • Fare istasyonları

İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır. Kadıköy böcek ilaçlama şirketi, tüm semtlerde aynı ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla hizmet vermektedir. İstanbul Kadıköy Böcek İlaçlama şirketi günün 24 saati kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Müşteri temsilcilerimize günün 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kadıköy bölgesinde en çok şikayet aldığımız semtler;