Karabağlar böcek ilaçlama

karabağlar böcek ilaçlama

İzmir’in en eski yerleşim yerlerinden Karabağlar, güneyinde Gaziemir, doğusunda Buca, kuzeyinde Konak ve batısında da Balçova ilçeleri ile çevrilidir. 3 bin 700 hektarlık alanda kurulu Karabağlar’ın 2015 yılı verilerine göre nüfusu 477.238’dir. İzmir ve ilçeleri sıcak iklimi neticesinde böcek hassasiyeti konusunda en çok sorun yaşayan şehirlerimizden biridir.
Haşere problemi insanlar üzerinde birçok soruna neden olabilir bunların en başında gelenleri ise birçok tehlikeli virüsün bulaşma riskidir. Özellikle çevremizde çok sık rastladığımız kan emici böcek türleri doğrudan hastalık bulaştırır. Bu hastalıkların bazıları şunlardır; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları ve çeşitli bakterilerdir. Bu canlılara karşı bilhassa çocukların sağlığı korumak büyük önem taşır. Hastalıkların yanı sıra böcekler yaşadıkları pis ortamdan aldığı mikropları kişisel alanlarımıza taşıyarak ortamı kirletir. Ayrıca açıkta kalan besinlerin üzerine salya ve dışkı yoluyla yine birçok hastalık bulaştırabilir.

Karabağlar böcek ilaçlama şirketi

Böcekler sadece kapalı alanlarda değil açık alanlarda da son derece tehlikelidir. Tarla ve bahçelere giren haşereler ürünlere zarar verir.
Kapı aralıkları, açık pencereler, kanalizasyon boruları ve alandaki çatlaklardan evlere, iş yerlerine sızan böcekler konakladıkları alanlarda kısa sürede yumurtlayabilirler. Bunun önüne geçmek için profesyonel ilaçlama hizmetlerinden yardım almak en sağlıklı sonucu doğuracaktır.

Prestij ilaçlama firması olarak Karabağlar’da yıllardır insan sağlığı ve güvenliğinden ödün vermeden en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmeti sunmaktayız. Haşere istilalarının önüne geçmek için herhangi bir böcek ile karşılaştığımızda ihmal etmeden önlem almak gereklidir.  Profesyonel ekibimizin şikayetçi olunan alana gelip alanın büyüklüğü, böcek türü, direnci ve ilaçlama çeşidi hakkında kısa bir keşif yapmasının ardından uygulamaya geçilir. İlaçlama sonrasında alan için yapılması gerekenler ekip lideri tarafından sorumlu kişiye bildirilir. İlaçlama yapılan ortamda bir süre derinlemesine temizlik yapılmaması gerekir. Aynı zamanda uzun zaman boyunca kişisel alanınızın temizliği için en sağlıklı sonuç periyodik zamanlarda uygulamanın devamlılığı sağlamaktır.

İzmir Karabağlar’da İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler