Karafatmadan Kurtulmanın Yolları

bocek

 

Prestij ilaçlama, tüm haşere türlerine karşı ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Ekonomik ve garantili böcek ilaçlama fiyatlarımız ile gün boyu hizmet vermekteyiz.

Kara Fatma ile Mücadele

İlaçlama şirketlerinin en çok karşılaştığı böcek türlerinden olan karafatmalar, özellikle havaların ısınmasıyla birlikte evlerimizde çok görülmektedir. Kara Fatma ile mücadele etmeye başlamadan önce bu böcekleri iyi tanımamız ve evlerimize neden girdiğini iyi bilmemiz gerekmektedir. Kara fatmalar her canlıda olduğu gibi evlerimize su ve besin kaynağı bulmak için girerler ve genellikle hijyen kurallarına dikkat edilmeyen mutfak, lavobo ve salonlarda çok bulunurlar. Mutfak ve banyo gibi alanlarda, bu haşerelere rastlanılmasa bile önlem amaçlı karafatma ilaçlama işlemi gerçekleştirilmelidir. Bu alanlardan, insan vücuduna mikrop ve virüs taşıyan haşerelerden korunmanın tek yolu profesyonel ilaçlama uygulamasıdır.Karafatma böceği insanlara astım, verem, gıda zehirlenmeleri, hepatit, antrax gibi hastalıkların geçmesine neden olmaktadır.

Bu sebeple bu böcekler ile  bireysel mücadele evlerimizde hijyen kurallarına dikkat etmek çok önemlidir. ev ilaçlama uygulamalarında evlerinize karafatma girme sebeplerinden  bir kaç tanesi dışarıda açık bırakılan çöpler veya yan komşularınızda ki böceklerin duvar çatlaklarında, apartman boşlukları, balkon delikleri gibi yerlerden rahatlıkla evlerinize kadar gelmesidir. Yaşam alanlarımıza giren ve özellikle evdeki karafatmadan korunmak için yardım almalısınız. Profesyonel olarak hizmet veren alanında uzmanlaşmış ilaçlama şirketleri ile görüşüp, hizmet talebinde bulunmalısınız.

Kara fatmadan Kurtulmada Kesin Çözüm

ilaçlama servislerimiz günün her saati, haftanın her günü % 100 garantili hizmet vermektedir. Prestij ilaçlamanın garantili ve kaliteli hizmetlerinden faydalanmak ve kara fatmadan kesin sonuçla kurtulmak için irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçiniz.  Kara fatma ilaçlama hakkında bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için müşteri hizmetlerimize 7/24 ulaşabilirsiniz.