Karamürsel Böcek İlaçlama

karamursel-bocek-ilaclama

Karamürsel Böcek İlaçlama servisi; Kocaeli Karamürsel ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. Prestij ilaçlama şirketi Kocaeli’nin bütün ilçelerine ve semtlerine böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. İlçede yer alan tüm semtlere, Karamürsel böcek ilaçlama servisi ile böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Karamürsel bölgesinde en çok şikayet aldığımız semtler;

 • Dereköy
 • Köyler
 • Yalakdere
 • Akçat
 • Ereğli
 • Kızderbent

Karamürsel böcek ilaçlama tüm semtlerde çalışmalarını başarı ile gerçekleştirerek haşere ve fare sorunlarına son vermektedir.

PROFESYONEL BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

Prestij ilaçlama şirketi kurulduğu günden beri çalışmalarını profesyonellikle sürdürmektedir. Firmamız bünyesinde görev alan tüm ekibimiz alanında uzman kişiler olup firmamız tarafından gerekli eğitimlere tabi tutulmuşlardır. Karamürsel böcek ilaçlama daima müşteri memnuniyetine değer vererek çalışmalarını sürdürmektedir.

Karamürsel böcek ilaçlama şirketi faaliyetlerini sürdürürken kaliteden taviz vermeden başarılı çalışmalara imza atarak sektördeki yerini daima korumayı başarmıştır. Böcek ilaçlama Karamürsel, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı hizmet vermektedir. Şirketimiz tarafından kullanılan ilaçların hepsi insan sağlığına zarar vermeyen TSE damgalı ürünlerdir.

İLAÇLAMA YÖNTEMLERİMİZ

Servisimiz, haşere ve fare türlerine karşı birden fazla ilaçlama tekniği sunarak yaşam alanlarınızda ilaçlama uygulamalarını pratik bir sistemle gerçekleştirmektedir.

İlaçlama tekniklerimiz

 • Sıvı
 • Kokulu
 • Kokusuz
 • Jel
 • Fare istasyonları

Böcek ilaçlama teknikleri uzman personelimiz tarafından ortamda var olan haşere veya fare problemine göre belirlenerek en kısa sürede etki gösteren formül seçilerek uygulanmaktadır.

Böcek ilaçlama Karamürsel olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türleri;

Bit, pire, kene, tahtakurusu, Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi canlı türleri, servisimizin ilçalam uyguladığı zararlı canlı türleridir.

 GÜNÜN 24 SAATİ BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

Haşere ve fare türlerine karşı doğru zamanda önlem alınmadığı takdirde hızla üreyerek etrafa yayılacaklardır. Hizmet alacağınız firmanın zamanında hizmet sunması son derece önemlidir.

Karamürsel böcek ilaçlama yaşam alanlarınızda bulunan haşere ve farelerin üremesine fırsat tanımadan günün 24 saati haftanın 7 günü kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Haşere ve fare türleri hakkında merak ettiğiniz konularda bilgi almak için 7/24 müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

İLAÇLAMA FİYATLARI

Böcek ilaçlama Karamürsel olarak amacımız uygun böcek ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. Böcek ilaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır.