Karamürsel Hamam Böceği İlaçlama

Apartman İlaçlama Fiyatları

Kocaeli’nin en şirin ilçelerinden birisi olan Karamürsel’de böcek ilaçlama hizmetlerini yıllardır sürdüren Prestij İlaçlama, hamam böceği gibi zararlı haşere sorunlarında Karamürsel sakinlerine yardımcı oluyor. Karamürsel hamam böceği ilaçlama hizmeti ile Prestij İlaçlama sadece tek bir telefon ile bu zararlı böcek türünü ortadan kaldırıyor.

Karamürsel Hamam Böceği İlaçlama Servisi

Karamürsel Hamam Böceği İlaçlama

Karamürsel Hamam Böceği İlaçlama

Karamürsel’de ilaçlama deyince akla ilk gelen isim olan Prestij İlaçlama, uzman bir kadroya sahiptir. Ev, site, okul, kamu ve özel binalar ile park, bahçe alanlarında ilaçlama işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yumurtlama şeklinde çoğalan hamam böcekleri bir seferde 35-40 yumurta bırakabilirler. Hızlı çoğalan hamam böcekleri bir anda etrafı sarabilirler ve içinden çıkılmaz bir durum oluşturabilirler. Yemek üretilen yerlere genellikle dadanırlar. Hamam böcekleri 18 günde yavrulama yaparlar ve hızlı ürerler. Hamam böcekleri lağım gibi kanalizasyon gibi pis yerlerden mikrop taşırlar. Sırtlarında taşıdıkları mikropları etrafa yayarlar. Ayrıca dışkıları ile gıdalara bulaşıp gıda zehirlenmesine yol açabilirler.

Hamam böcekleri gıda, su ve yiyeceğe ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle insan olan her yerde onları görmek mümkündür. Evde ilk olarak yerleşim yeri konusunda mutfak ve banyoya yönelirler. Her yıl birkaç kez kabuk yenilerler. Ortalama 2 sene yaşarlar. Ayağı ve kafası kopsa dahi birkaç hafta daha yaşama kapasitesi olan hamam böceği yapısı güçlü bir canlıdır. Bilinçsiz yapılan ilaçlamada hamam böceği ilaca çok çabuk direnç kazanırlar. Bu nedenle ilaçlaması profesyonel bir şekilde yapılmalıdır. Hiç gıda almadan 35-40 gün kadar yaşarlar ve insanların dayanamayacağı sıcaklık ya da soğuklukta yaşayabilirler. Delik ve çatlaklarla gün boyu saklanarak vakitlerini geçirirler. 40 dakika hiç nefes almadan durabilme özelliği vardır.

Hamam böceği ısırdığı yiyeceklere salgı bırakır ki bu salgı da pek çok hastalığa sebebiyet verir. Verem, grip, pnomoni, hepatit, astım, mantar ve alerjik hastalıklar bulaştırırlar. Hamam böceklerinden bireysel olarak kurtulmak zor olacağından mutlaka uzman bir firma tarafından ilaçlama yapılmalıdır. Karamürsel hamam böceği ilaçlama konusunda yıllardır Prestij İlaçlama’nın uzmanlığından yararlanmıştır. Siz de hamam böceklerinden sonsuza kadar kurtulmak için Prestij İlaçlama ile irtibata geçin. Hamam böceği derdiniz son bulsun.