Karasinek Sorunu

karasinek-sorunu

Prestij ilaçlama, tüm haşere türlerini en ekonomik fiyatlar ile ilaçladığı gibi Karasinek Sorunu içinde  ilaçlama hizmeti de vermektedir. Garantili karasinek hizmetlerini,  Prestij ilaçlama firmasından almak için, hizmet talebinde bulununuz. Tüm karasinek ilaçlama firmaları ruhsatlı değildir. Sağlık Bakanlığı onaylı, ilaçlarımız ile karasinek ilaçlama hizmeti almak için irtibat numaralarımızdan bize ulaşın.

Karasinek Sorunu ve Zararları

Karasinek allerjenleriyle ilgili bazı araştırıcılar tarafından, ümit verici, ancak kısıtlı sayıda bildiriler yapılmaktadır. Örneğin Cupp ve arkadaşları, karasinek tükrüğünde güçlü vazodilatatör etkiye sahip 15,351 D ağırlığında major bir proteini tanımlamıştır. Bu proteinin insanlarda kısa sürede oluşan kalıcı eriteme neden olduğunu göstermişler, karasinek sorununu dile getirmişlerdir. Ayrıca karasinek tükrüğünde apiraz enziminin varlığı da gösterilmiştir. Wirtz ve arkadaşları ise, yüksek oranda histamin, putresin, spermin, N-monoasetil spermin ve sperrnidinin bulunduğunu, daha az oranda ise esteraz etkisine sahip proteinlerin varlığını saptamışlardır.

Yaz-kış, her ortamda bulunan karasinek, taşıdığı mikroplarla, insan sağlığını etkilemektedir. Ayrıca karasinek tükürüğünde bulunan enzim ve proteinler ile karasinek sorunu gündemdeki yerini korumaktadır.

Karasineklerden kurtulmak için ilaçlama şirketimizi arayıp, istediğiniz zaman, tüm açık ve kapalı alanlarda, etkili ve garantili şekilde karasinek ilaçlama uygulaması yaptırabilirsiniz. Karasinek ilaçlama servisleri, günün her saati haftanın her günü, siz müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmalarına devam etmektedir.