Karşıyaka böcek ilaçlama

izmir böcek ilaçlama

Karşıyaka, İzmir Körfezi’nin kuzey kıyısında yer alır. Karşıyaka sahil boyunca sıralanmış Levanten köşkleri, hareketli modern yaşamı, ev sahipliği yaptığı etkinliklerle İzmir’in gözde ilçeleri arasındadır. Konumu itibarıyla sıcak iklim bölgesinde bulunan Karşıyaka turizm açısında son derece gelişmiş bir ilçedir. Aynı zamanda bu durum haşere istilalarını da beraberin de getirmiştir.Böcek istilasına karşı ilçede Karşıyaka böcek ilaçlama firmamız hizmet vermektedir.

Böcekler dünya üzerinde tür ve taksonomi bakımından en kalabalık canlılardır. Yapısal ve genetik özellikleri bakımında tüm kıtalara yayılan böceklerin ekolojik döngüye katkısı olduğu kadar zararları da vardır. Kişisel alanlara saldırıları sonucunda insan hayatını kolaylıkla etkileyebilen bu canlılara karşı mutlaka tedbir almak gereklidir. Aksi takdirde birkaç böceğin kısa sürede bulunduğu alanı istila etmesinin yanı sıra birçok kalıcı ve hatta ölümcül sonuçlar doğurabilen hastalıklar bulaştırır. Bunlar başlıca tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve hummadır.

Karşıyaka böcek ilaçlama alanları

Ev, iş yeri, hastane, okul, fabrika vb. kapalı alanlara kanalizasyon borularında, zaman içinde oluşmuş çatlaklardan, kapı ve pencerelerden girebilen böcekler açık alanları da istila edebilir. Özel alanlarda bilhassa besinlerin üzerine bıraktıkları salya ve dışkılarla birçok hastalığa sebep olduğu gibi; tarla park ve bahçelerde de küçük veya büyük boyutlu zararlar meydana getirir.

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak her zaman en sağlıklı sonucu doğuracaktır. Sağlık Bakanlığı onaylı Prestij firmamız kapsamında  yıllardır bireylerin güvenliği için ilaçlama hizmetlerini sürdürdüğümüz Karşıyaka’da en kaliteli, hızlı ve ekonomik uygulamalarımızda faaliyetimizi devam ettirmekteyiz. Uzman ekibimizin ilaçlama yapılacak alana gelmesiyle birlikte alanın büyüklüğü, ilaçlanacak böcek türü, ilaçlama çeşidini tespit etmesinin ardından uygulamaya geçilir. İlaçlama sonrasında yapılacak olanlar ekip lideri tarafından sorumlu kişiye aktarılır. Böcek ilaçlama işleminde dikkat edilmesi gereken en önemli husus firmanın güvenilir ve ilaçlama ekibinin profesyonel olmasıdır. Periyodik zamanlarda uygulamanın devamlılığını sağlamak kişisel veya toplumsal alanınızda sağlığınızı ve güvenliğinizi sağlamak amacıyla şarttır.

İzmir Karşıyaka’da İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler