Kartal Böcek İlaçlama

kartal-bocek-ilaclama

Kartal Böcek İlaçlama servisi, İstanbul Kartal ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. Kartal ilçesi İstanbul’un Anadolu yakasında yer almaktadır. Prestij İlaçlama İstanbul’un tüm semtlerine ilaçlama hizmeti sunduğu gibi Kartal bölgesinde yer alan tüm semtlere de hizmet vermektedir. Şikayet aldığımız tüm semtlerin haşere ve fare problemlerine çözüm bularak ilaçlama faaliyetlerimizi başarı ile gerçekleştirmekteyiz.

Kartal Haşere İlaçlama şirketi ev, iş yeri, apartman, ofis, depo, fabrika, restoran, okul, yurt, dershane, hastane, apartman boşluğu, bahçe, sera, park, site gibi açık ve kapalı tüm alanlara haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermektedir. Yapılan tüm çalışmanın sonucunda gerekli dokümanlar çıkartılarak müşterilerimize takdim edilir.

TÜM HAŞERE VE FARE TÜRLERİNE KARŞI İLAÇLAMA HİZMETİ

Kartal Fare İlaçlama firması olarak tüm haşere ve fare türleri üzerinde ilaçlama uygulamalarımızı başarı ile sonuçlandırmaktayız. Kartal Böcek İlaçlama firması olarak; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türleriyle profesyonel ekibimiz eşliğinde mücadele etmekteyiz.

KISA SÜREDE SONUCA ULAŞAN İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Tüm ilaçlama yöntemlerimiz birimsel olarak uygulanır. Yani ilaçlama, haşerenin hangi tür olduğuna, yoğunluğunun miktarına, yaşadıkları alanın durumuna (açık/kapalı alan)  göre belirlenerek uygulanır.

Kartal Böcek İlaçlama Yöntemlerimiz;

  • Sıvı
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Jel
  • Fare istasyonları

Bu ilaçlama yöntemleri tüm böcek, haşere ve fare problemlerimizi kısa sürede çözen ve bizleri daha steril ortamlara hazırlamakta olan etkili ilaçlama yöntemleridir. İlaçlamalar uzman ilaçlama ekipleri tarafından uygulanmakta olup ilaçlama sonrasında ekiplerimiz yaşam alanlarınızda nasıl davranmanız gerektiği hakkında sizi bilgilendireceklerdir.

KESİNTİSİZ HİZMET

Böcek ilaçlama Kartal servisi, müşterisinin taleplerine anında çözüm bulmak adına 7 gün 24 saat kesintisiz haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermektedir. Müşteri temsilcilerimize iletişim numaralarımızdan günün 24 saati ulaşmanız mümkündür. Haşere ve fare problemlerinizden bir an önce kurtulmanız adına Kartal böcek ilaçlama şirketi daima yanınızdadır.

KARTAL İLAÇLAMA FİYATLARI

İstanbul’un her semtine aynı kalite ve aynı özende hizmet vererek yapılan ilaçlama uygulamalarımızda aynı ilaçlama fiyatları geçerlidir. Böcek ilaçlama Kartal firması olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır.

Kartal ilçesinde en çok şikayet aldığımız semtler;