Kavaklı Böcek İlaçlama

kavaklı böcek ilaçlama

Kavaklı Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Kavaklı ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

Prestij ilaçlama olarak İstanbul civarında bulunan her bölgeye kesintisiz ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır. Beylikdüzü böcek ilaçlama servisi olarak, Kavaklı bölgesinde oluşan böcek ve fare problemlerinize profesyonel çözüm sunmaktayız.

HAŞERE TÜRLERİNİN İNSANLARA VERDİĞİ ZARARLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Örneğin; tahtakurusu yumurtlayarak hızla çoğalan bir haşere türüdür. Bu haşereler kısa sürede evinizin tüm bölgesini sarar, özellikle kullanmadığınız eşyaların arasına yuva yaparlar. Tahtakurusu eşyaları kemirerek kullanılmaz hale getirebilir. Genellikle ahşap mobilyaları kemirmeyi tercih ederler. Bu canlılar sadece maddi kayıplara neden olmazlar. İnsanları ısıran tahtakurusu bünyesinde barındırdığı mikropların insanlara geçmesine neden olur. Tahtakurusu ısırığı nedeniyle çoğu kişinin cildinde şiddetli kaşınmalar, kızarmalar ve kabarıklıklar gözlemlenir. Hassas cilde sahip olan kişilerde kaşınmaya bağlı kalıcı yara izleri oluşmaktadır.

BÖCEK İLAÇLAMA İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞİR?

Kavaklı Böcek İlaçlama servisi olarak öncelikle ortamda yaşayan haşere türünün tespit etmekteyiz. Haşere türüne göre özel olarak hazırlanan ilaçları kullanmaktayız. Böylelikle kalıcı çözümlere ulaşarak sizleri kısa zamanda haşere problemlerinizden kurtarıyoruz. Fare ilaçlama hizmetlerimizi de istediğiniz zaman alabilirsiniz.

Kullanmış olduğumuz ilaçların tümü Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı TSE damgalı ürünlerdir. Firmamızın daima önceliği insan ve çevre sağlığını koruyarak ilaçlama hizmetlerini gerçekleştirmektir

KAVAKLI BÖCEK İLAÇLAMA FİRMASINA NE ZAMAN ULAŞABİLİRİM?

Kavaklı Böcek İlaçlama servisi, açık veya kapalı her türlü alanda böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Firmamızdan destek almak istediğiniz takdirde 7/24 hizmet sunan müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Kavaklı böcek ilaçlama firması olarak, yıllardır önde gelen firmalar arasında hizmet sunmaktayız. Firmamızdan profesyonel destek almak istediğiniz vakit sadece bizi aramanız yeterli olacaktır. İlaçlama personellerimiz sizin en uygun olduğunuz zamanda gelerek haşere ve fare problemlerinize son verecektir.

Beylikdüzü bölgesinde en çok şikayet aldığımız ilçeler;

Etiketler: