Bağcılar Kemalpaşa böcek ilaçlama

Kemalpaşa böcek ilaçlama

Bağcılar, Avrupa Yakası’nda yer alan ve nüfus bakımından İstanbul’un en kalabalık ilçesidir. Yerleşimi çok eski dönemlere uzanan Bağcılar Belediyesi; Bakırköy ilçesine bağlı Bağcılar, Mahmutbey, Kirazlı ve Güneşli semtlerinin birleştirilmesi ve 1992 yılında Bakırköy’ den ayrılarak 3806 sayılı yasa ile kurulmuştur. Doğu ve Güneydoğu’dan aldığı düzensiz göç sebebiyle ilçede çok fazla çarpık kentleşme mevcuttur. Bununla birlikte birçok sorunu da beraberinde getiren ilçe böcek istilalarına karşı son derece elverişli duruma gelmiştir. Haşerelerin alanları yok edilip yeni yapılanma oluşturulduğundan insanlar ve böcekler aynı ortamda yaşamaya başlamış ve böceklerden korunma yöntemleri geliştirilmiştir.Kemalpaşa böcek ilaçlama firmamızda bu sorunlar ile mücadele amacıyla kurulmuştur.

Kemalpaşa böcek ilaçlama servisi

Günümüzde 6 ila 10 milyon arasında böcek sayısı ve 700’e yakın tür sayısı bulunmaktadır. Gün içinde insanların en çok karşılaştığı canlı türü olan böcekler evlerimize, iş yerlerimize; kapı ve pencerelerden, kanalizasyon borularından, eskimiş veya çürümüş çatlaklardan sızabilir. Böceklerden kurtulmak için uygulanabilecek kişisel yöntemler böcek istilalarına karşı koymamakla beraber aksine zaman kaybettirdiği için gittikçe sayısı artabilir.
Kan emici böcekler insanlarla teması sonucu birçok bulaşıcı hastalığa sebebiyet verebilir. Tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve humma bu hastalıkların en tehlikeli olanlarıdır. Kalıcı rahatsızlara dönüşebildiği gibi aynı zamanda ölümcül hastalıklara da sebebiyet verebilir. Bilhassa çocukları böceklerden özenle korumamız gerekir.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip yıllardan beri insanların sağlığı için hizmet vermekte olan Prestij ilaçlama firmamızın alt grubu Kemalpaşa böcek ilaçlama olarakta faaliyetini sürdürmektedir. Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, kulağakaçan böceği, sivrisinek, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene. Tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi. Arı, tatarcık,  çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Haftanın her günü ve saati gerekli bilgi ve yardım için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Bağcılar bölgesinde en çok şikayet aldığımız semtler;

Etiketler: