Kınık Böcek İlaçlama

Kınık böcek ilaçlama

Kınık, Ege Bölgesinin Kuzeybatısında, Madra Dağları ile Yunt Dağlarının arasında Yunt Dağları silsilesinden Kara ve Sultan Dağlarının kuzey eteklerinde, Bakırçay Ovasının güney kıyısında kurulmuştur. Doğusu ve Güneyi Manisa ili Soma İlçesi, Batısı ile Kuzeyi Bergama ilçeleriyle çevrilmiştir. Kınık, konumu itibariyle sıcak iklimde yer aldığından böcek istilaları için riskli bir bölgedir.Kınık böcek ilaçlama firmamız bu böcek istilası riskine karşı bölgede hizmet vermektedir.

Böcekler insanlardan sonra dünya nüfusunun en kalabalık canlılarıdır. Günümüzde 6 ila 10 milyon arası böcek sayısı olduğu 700 kadar ise tür sayısı olduğu bilinmektedir. Ekolojik döngü için son derece gerekli olan bu canlılar kişisel hayatlarımıza girdiklerinde ise bir o kadar zararlıdır. Dünya üzerinde yapısal ve fiziksel özellikleri bakımında her yere dağılan bu canlıların birçok çeşidi insan hayatı için son derece riskli sınıftadır. Kan emici böcek türleri doğrudan hastalık bulaştırırken, dolaylı yoldan bakteri ve virüs yayan böceklerde vardır. Pis ortamlarda yaşayan böcekler evlerde, özellikle mutfakta açıkta kalan besinlerin üzerine konaklayarak birçok rahatsızlığa neden olur. Tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, ve humma bunlardan bazılarıdır. Bu hastalıklar kalıcı rahatsızlıklara sebebiyet verebileceği gibi ölümle de sonuçlanabilir.

Kınık böcek ilaçlama hizmetleri

Son derece dikkatli olmamız gereken haşerelere karşı evde uygulayacağımız basit yöntemler yetersizdir. Bazı böcek türleri barınmaya başladıkları alanda çok kısa sürede yumurtladığı için böcek istilaları kaçınılmaz olmuştur.
Haşere sorunu yalnızca kapalı alanlarda değil park, bahçe ve tarla gibi açık alanlarda da kendini gösterir. Verimli tarlalara sızan böcekler meyve ve sebzelere salya ve dışkı yoluyla virüs bulaştırır. Geçmişte olduğu gibi günümüzde de ilaçlamanın bu gibi durumlara karşı önemi oldukça büyüktür.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Prestij ilaçlama firmamız yıllardır insan sağlığını kendine vizyon edinerek en kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmeti sunmaktadır. Profesyonel ekibimizin küçük bir keşifle ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğünü, böceğin türünü ve ilaçlama çeşidini belirlemesiyle uygulamaya geçilir. İşlem sonrasında yapılması gerekenler ekip lideri tarafından sorumlu kişiye bildirilir. Uygulama yapılan alanda bir süre derinlemesine temizlik yapılmaması gerekir. İlaçlama işleminde önemli olan en önemli hususlardan biri ise periyodik zamanlarda uygulamanın devamlılığının sağlanmasıdır.

İzmir Kınık’ta İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler