Kiraz böcek ilaçlama

Kiraz böcek ilaçlama

Kiraz ilçesi İzmir`in doğu ucunda 125 km mesafede kurulmuştur. İzmir ili ile Manisa (Alaşehir) ve Aydın (Nazilli) illeri arasında sınır oluşturur. Dağlık bir arazi üzerinde yer alması nedeniyle köylerin ulaşım ve sosyal olanakları çok sınırlıdır. Coğrafi konumu itibarıyla Kiraz dağlık bir bölgede yer almasından ötürü yabani böcek çeşitleri görülür. Bölgede Kiraz böcek ilaçlama firmamız ilaçlama faaliyetlerini de bu alanlarda gerçekleştirmektedir.

Böcekler dünya nüfusunun büyük bir kısmını oluşturan canlılardır. Varolan her canlı ekosistem için çok önemlidir. Böcekler doğada hem polen taşıyıcı hem de diğer hayvanlar için besin kaynağı özellikleri ile kritik bir role sahiptir. Ekolojik döngü üzerinde fazlasıyla yararı bulunan bu canlılar kişisel alanlarımıza girdiklerinde uğrattıkları zararlar ölümle dahi sonuçlanabilir. Haşerelerin bazı türleri yaşadıkları pis ortamlardan taşıdıkları virüs ve bakteriyi insanların kişisel alanlarına girerek konakladıkları yerlere bulaştırır. Yapısal ve fiziksel özellikleri bakımından barındıkları yerde kısa sürede üreyebilirler. Böcek istilaları profesyonel olmayan kişilerin evde uygulayacağı yöntemlerle baş edilemeyecek bir sorundur.

İnsanları hem  maddi hem de manevi açıdan yıpratabilecek böcek istilalarına karşı önceden tedbir almak her zaman için en sağlıklı sonucu doğuracaktır. Kişiye ait ev veya iş yerlerinde diğer insanların böceklerle karşılaşması, hoş karşılanmayacağı gibi sorun psikolojik boyutlara ulaşabilir.

Kiraz böcek ilaçlama servisi

İzmir’in genelinde yıllardır hizmet vermeye devam eden Prestij ilaçlama firmamız Kiraz’da da faaliyetleri tüm hızıyla sürdürmektedir. İlaçlama konusunda sektörde en güvenilir, kaliteli,  hızlı ve ekonomik firma olmanın gururuyla 7 gün 24 saat gerek müşteri hizmetleri servisimiz, gerekse ilaçlama ekibimizle birlikte sağlığınız için çalışmaya devam ediyoruz. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı firmamız ve profesyonel ilaçlama ekibimizle birlikte uyguladığımız hizmet sonucu alanda herhangi bir haşere sorunu kalmayacaktır. Uzman ekibimizin ilaçlama için alan büyüklüğünü, böcek türünü, ilaçlama çeşidini incelemesinin ardından uygulamaya geçilir. Son derece titizlikle yürütülen işlem esnasında istenilmeyen hiçbir canlıya zarar verilmez.

Hem kendi sağlığınız hem de sevdiklerinizin sağlığını korumak için ev, iş yeri, hastane, okul, fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da müşteri hizmetlerimizle birlikte periyodik zamanlar belirlenerek ilaçlama işleminin uygulanması son derece gereklidir.