Kocaeli fare ilaçlama

kocaeli böcek ilaçlama servisi

Kemirgen canlılardan olan fareler güçlü algılarıyla her ortama rahatlıkla uyum sağlayan varlıklardır. Bir dişi fare yılda 7 defa yavru yapabilmektedir. Dişlerinin özelliği nedeniyle de her türlü zemini ve dokuyu rahatlıkla kemirebilir. Maddi, manevi büyük zararlara neden olan farelerin lağım faresi, ağaç faresi, tarla faresi gibi çeşitleri vardır. Yaydıkları salya ve dışkılar yüzünden insan sağlığını ciddi boyutta tehlikeye atarlar. Sıkça yaydıkları hastalıklar ise, verem, veba, tifüs, kuduz, alerjik hastalıklar ve bağırsak enfeksiyonlarıdır. Kocaeli fare ilaçlama firması olarak sizleri haşere sorunundan sadece ciddi ve profesyonel bir ilaçlama ekibi kurtarabilir diyoruz.

Kocaeli fare ilaçlama

Kocaeli fare ilaçlama

Kocaeli fare ilaçlama

Prestij İlaçlama Şirketi günün 7/24 saati sizlere profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir. Farelerle mücadele etmek kolay değildir. Son derece hızlı hareket eden bu duyusal canlılar çok çabuk hastalık yayabilirler. İlaçlar, farelerin sıkta bulunduğu noktalara konulur. Fareler özellikle insanlar uyudukları zaman yumuşak dokulara saldırırlar. Lağım fareleri büyük olup, ev fareleri ise küçüktür. Ev fareleri beslenmek için buraları kendilerine mekan olarak görürler. Salgıladıkları tükürükle yumuşak dokuyu uyuşturarak kemirirler. Ev fareleri yalnızca insanlara değiş, eşyalara, giysilere ve elektronik aletlerin kablolarına da zarar vermektedirler. Önlem alınmadığı takdirde hayatı yaşanmaz hale getirebilirler.

Kocaeli’nin tüm ilçelerinde rahatlıkla ilaçlama yaptırabilirsiniz.  Fare ilaçlama yöntemleri farelerin yaşadığı alana ve türüne göre değişiklik gösterebilir. Bir fare yaklaşık olarak iki yıl yaşar. Tarla fareleri ekinlere zarar vererek köylüleri ve çiftçileri zor duruma düşürürler. Bu nedenle şehirlerdeki tüm noktalara ilaçlama yapılması gerekmektedir. Fareler en çok kış ve sonbahar mevsimlerinde ortaya çıkarlar. Fare kapanları eskiden sıkça kullanılan yöntemlerden biriydi ancak kesin ve profesyonel çözüm onları üzerine çekebilen ilaçlarla sağlanabiliyor. Prestij İlaçlama Şirketi, Kocaeli’nin her noktasında size rahatlıkla ulaşabilir.

Fareler biyolojik olarak insanlara benzerliğiyle bilinirler. Özellikle duyularını ve beyinlerini iyi kullanırlar bu yüzden bilimsel alanlarda kobay olarak kullanılırlar. Evlerde en sık bulunan türü fındık faresidir. Çatı faresi türü ise genelde bodrumlarda ve çatılarda yaşarlar. Çok iyi koku aldıkları için kolaylıkla yiyeceklerin olduğu yerlere girerler.  Aynı zamanda hızlı hareket ettikleri içinde rahatlıkla saklanabilirler.

Kocaleli Fare İlaçlama uzman ekibiyle birlikte sizlere hizmet verebilmektedir. Kocaeli fare ilaçlama hizmetimiz ayrıca İzmit fare ilaçlama servisimiz Prestij Böcek İlaçlama garantisindedir.