Kocaeli hamam böceği ilaçlama

İstanbul böcek ilaçlama fiyatları

Hamam böcekleri yapı olarak kırmızı, siyah ve kahverengi olup başı olmadan yaşayabilen ve yılda bir kez çiftleşen haşerelerdir. Sıkça görülen bir böcek türü olduğu için halk tarafından bilinen ve kişide tiksinti hissi uyandıran böceklerdir. Evlerde mutfak ve banyolarda bulunurlar. Bu haşerelerden kişisel yöntemlerle kurtulmak imkansızdır bu yüzden Kocaeli hamam böceği ilaçlama kesin ve doğru bir sistem anlayışıyla sizi bu dertten kurtaracaktır.

Kocaeli hamam böceği ilaçlama

Kocaeli hamam böceği ilaçlama

Kocaeli hamam böceği ilaçlama

Kocaeli, Bursa’dan sonra Marmara Bölgesinin en büyük ve şirin illerimizden birisidir. Özellikle Sapanca Gölü ve Kartepe yerli ve yabancı turistin ilgisini çekmektedir. Özellikle yaz aylarıyla birlikte piknik alanlarında bırakılan çöplükler ve alt yapı sorunu nedeniyle hamam böcekleri gibi haşereler hızla çoğalabilmektedir. Mutfak ve banyo gibi alanları seven bu böcekler verem, gıda zehirlenmesi, astım gibi ciddi hastalıklara neden olurlar. Hamam böcekleri yumurtalarını özellikle nemli ortamlara bırakırlar ve çoğalırlar. En sevdiği yiyecekler et ve tatlıdır. Kendi türünün ölüsüyle beslenen bu iğrenç böcekler önlem alınmadığı takdirde çok ciddi biyolojik ve psikolojik sorunlara yol açabilirler.

Hamam böcekleri insanları ısırmazlar ancak algıları güçlüdür bu nedenle insanın nefes alışını ve hareketlerini takip edebilirler. Hamam böcekleri hastalıklarını insanlara besinler yoluyla bulaştırırlar. Sıcak ve nemli alanları sevdikleri için kanalizasyon, depolar, zemin ve bodrum katları, kazan dairelerinde yaşarlar. Hamam böcekleri yıl içinde bir kaç kez kabuk değiştirirler bu değişim onları daha çok güçlü hale getirir.

Halk arasında karafatma olarak da bilinen hamam böcekleri özellikle akşam saatlerinde gizlice mutfağa uğrayarak yerde bulunan kırıntılar ve masanın üzerinde açıkta bırakılmış olan yiyeceklerden beslenirler. Bu haşereler gündüzleri yuvalarında dinlenirler. Hamam böceklerinin beslendiği yiyecekler farkında olmadan yendiği için kişilerde dönüşü olmayan ciddi sağlık sorunlarına neden olurlar. Her ne kadar zararsız olarak bilinse de insanın hareketlerini kurnazca izleyen ve ona göre hamlesini yapan böceklerdir.

Hamam böcekleri 13 ayın sonunda yetişkin olurlar. Altı, yedi hafta kadar yumurta içinde kalırlar. 13 ayın sonucunda kendini tamamlarlar. Bu haşereler kutup bölgeleri dışında her yerde kolaylıkla varlıklarını sürdürebilirler. Hamam böceklerinin beyinleri ayaklarında yer alır. Bu nedenle uzun süre başsız yaşayabilirler. Kocaeli hamam böceği ilaçlama geniş servis ağıyla tüm ilçelere hizmet vermektedir.

Hamam böceklerinden kişisel ve sıradan yöntemlerle kurtulmak neredeyse imkansızdır. Bu nedenle Prestij İlaçlama 7/24 saat sizlere en iyi hizmeti profesyonelce sunmakta olup garanti sonuç vermektedir.