Kocaeli Pire ilaçlama hizmeti

Kocaeli Pire İlaçlama

Kocaeli Pire ilaçlama hizmeti Kocaeli, Marmara Bölgesi’nin sevilen şirin illerinden biridir. Doğa güzelliğiyle dikkat çeken ve İstanbul’a olan yakınlığı sebebiyle de özellikle kısa tatil dönemlerinde ve hafta sonları çok fazla ziyaretçi akınına uğramaktadır. Yolunuz Kocaeli’ye düşerse mutlaka; Babalı Köyü, Vidinli Sırrı Paşa Konağı, Gayret Gemi Müzesi, Maşukiye Kirazlı Yaylası, Menekşe Yaylası, Kartepe Kayak Merkezi, Bağırganlı, Eskihisar Kalesi, Tahtalı Göleti, Beşkayalar Tabiat Parkı, Darıca Kalesi…

Kocaeli yazları kurak ve sıcak geçen bir iklime sahiptir artan küresel ısınma ve çevre kirliliği sebebiyle de özellikle yaz aylarında çok sayıda böcek ve haşerelere denk gelmek mümkün. Kocaeli’nde sıkça görülen böcek ve haşereler pire, tahta kurusu, tahta kurdu, hamam böceği, kırkayak, çıyan, örümcek, güve, sümüklü böcek, çekirge, tatarcık, sivrisinek, kara sinek, eşek arıları, gümüş böceği, kulağakaçan, akrep…vb

Pireler haşere türleri arasında en hızlı çoğalan parazitler olmasıdır. Yumurtlama ile çoğalan bu zararlı parazit, günde 16-18 adet yumurta bırakarak üreyebilir. Bir tane görülmesi bile, yok edilmemesi durumunda yüzlercesinin olabilme ihtimalini akla getirmektedir. Bu nedenle evde, insanda ya da varsa evcil hayvanlarınıza da görüldüğü durumlarda kesinlikle gecikilmemeli bu illetten kurtulmak için mutlaka ilaçlama yaptırılmalıdır.

Kocaeli Pire ilaçlama Hizmeti

Pireler daha çok evcil hayvanlardan insanlara bulaşırlar. Çok çabuk çoğalıp yayılırlar. Larvalarını duvar çatlaklarına, halı ve kilim altlarına, parke aralarına bırakırlar. Keskin ağızları ve çengele benzeyen bacakları vardır. Isırık anında bölgede kızarıklık ve şiddetli kaşıntı ortaya çıkar. Pireler çok hızlı zıplayan ve koşan parazitlerdir. Gerek insanlarda gerekse hayvanlardaki ısıyı algılayarak kan emerler.

Pirelerle mücadele etmek kişisel olarak zordur çabuk yayıldıkları için istilaya sebep olabilirler bu nedenle günün 7/24 saati Prestij İlaçlama firmasını arayabilir bu konuda gerekli bilgi ve talimatları alabilirsiniz.

Kocaeli Pire İlaçlama, Kocaeli’nin tüm lokasyonlarına hizmet sunmaktadır. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz ve jeldir. İlaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylıdır.

Pirelerin bulaştırdığı çok ciddi hastalıklar vardır bunlardan bazıları; tifüs, cilt hastalıkları, alerjik hastalıklar, dizanteri, veba, humma, lezyonlu hastalıklardır.

Pirelerin çeşitleri vardır… Kedi piresi, insan piresi, köpek piresi, pamuk piresi…