Kocaeli pire ilaçlama

Pireler insanların yaşam şartlarını olumsuz yönde etkileyen omurgasız haşerelerdir. Kocaeli pire ilaçlama 7/24 saat boyunca uzman ekibiyle birlikte hizmet vermektedir.

Kocaeli, Marmara Bölgesinin şirin şehirlerinden biridir. Özellikle kentsel yaşamla birlikte yoğunlaşan nüfus etkisi pire gibi haşerelerle mücadele etmeyi zorlaştırmıştır. Pireler çok hızlı hareket eden ve sıçrayan bu nedenle yakalanması zor parazitlerdir. Prestij İlaçlama sizlere profesyonel kadrosuyla birlikte Kocaeli’nin tüm ilçelerinde hizmet vermektedir.

Kocaeli pire ilaçlama

Kocaeli pire ilaçlama

Kocaeli pire ilaçlama

Kocaeli Pire İlaçlama firmasında Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) onaylı ilaçları kullanılmaktadır. İlaçlar kokulu ve kokusuz olarak bulunmaktadır. Pireler evcil hayvanlar, kümes hayvanları ve evlerde halı, kilim ve örtülerde sıkça görülmektedir. Önlem alınmadığı takdirde alerjik enfeksiyonlarla birlikte ciddi cilt hastalıklarına, veba, tifüs gibi belirtilere neden olurlar. Bu haşereler hayvanlara ve insanlara zarar verdiği gibi doğaya da ciddi boyutta zarar vermektedirler.

Kocaeli İlaçlama size en yakın olan ilaçlama servisini yollayarak sizi bu sorundan kurtarabilir. İlaçlamayı yapan firmanın eğitimli kadroya sahip olması önemli unsurdur. Danıştığınız firmanın kullandığı ilaçların yasal olup olmadığına, uzman ekibe sahip mi değil mi?, ilaçlamanın garanti sonuç verip vermediği dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer alır.

Pirelerin sıkça bulunduğu alanlar fabrika ve şirket depoları, bodrum ve zemin katlarıdır. Yaklaşık olarak 2-2,5 yıl ömre sahip olan pireler uyuşturucu özelliği olan salgıyla ısırmak istedikleri noktayı uyuştururlar. Şiddetli kaşınma sonucu ortaya çıkan kızarıklık en önemli belirtidir. Dikkat edilmediği takdirde de ciddi cilt hastalıklara neden olabilir. Meydana gelen bu enfeksiyon önemsenmediğinde ölümcül olabilmektedir.

Kocaeli coğrafik yapısı gereği yeşilliği bol olan ve geçimini hayvancılıkla sağlayan bir ilimizdir. Bu nedenle pirelerin sıkça görülmesi doğaldır. Pireler çekirgeler gibi zıplayabilen ancak yakalanması zor haşerelerdir. 6 ayağı bulunur ve  uçları çengelimsi iğneye benzer. Çabuk üreyen pireler hızla çoğaldığı içinde kişisel yöntemlerle müdahale etmek oldukça güçtür. Bu yüzden eğitimli, uzman bir ekipten destek almak gerekir. Pire ilaçlamada sıvı kokulu ilaç kullanılır. Kokulu ilaç kullanıldığı için ilaçlama yapılan mekanın yaklaşık olarak iki saat kadar kapalı olması gerekmektedir.

Prestij İlaçlama 7/24 saat boyunca sizlere kaliteli ve ekonomik hizmeti sunmakta olup geniş servis ağıyla birlikte siz müşterilerine çok çabuk ulaşabilme özelliğine sahiptir.