Kocasinan Böcek İlaçlama

Kocasinan Böcek İlaçlama

Kocasinan Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Kocasinan ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

Haşere ve fare türlerinin bulunduğumuz alanlar içerisinde görülmesi daima huzursuzluğa ve çeşitli sorunların yaşanmasına neden olmaktadır. Bahçelievler Kocasinan semtinde oluşan tüm haşere sorunlarına karşı çözüm sağlayan firmamız, Kocasinan İstanbul böcek ilaçlama servisi ile hizmetinizdedir. Kocasinan’da ilaçlama hizmetleri yılın her mevsiminde gerçekleşmektedir. Çünkü haşere ve fare grupları her dönem karşımıza çıkabilen canlılardır.

İlaçlama Yöntemleri

  • Kokulu-kokusuz
  • Sıvı yöntemi
  • Jel uygulamaları
  • Fare istasyonları/ düzenekleri

Kocasinan böcek ilaçlama, ilaçlama yöntemlerinin tümünü Sağlık Bakanlığı onayıyla gerçekleştirmektedir. İlaçlama yöntemlerimiz uzman ilaçlama personellerimizin gerçekleştirmiş olduğu incelemelerden sonra belirlenmektedir. Çünkü kullanılacak ilaçlama yönteminin doğru belirlenmesi için ilaçlama yapılacak haşere türü ve yoğunluğu çok önemlidir. Böylece kalıcı ve başarılı sonuçlara ulaşılabilir.

Kontrol Sağladığımız Haşere Türleri

Tesbih böceği, kulağakaçan böceği, yaban arısı,  karafatma, mite,halı böceği, uyuz böceği,  kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, karınca,sıçan,tatarcık, sivrisinek, kertenkele, salyangoz, çekirge, tatarcık, gümüş böceği, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, kakalak,  pamuk faresi, ev faresi kene, tahtakurusu, sinek,pire, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği,  fındık faresi, çıyan, akrep, örümcek, Amerikan hamam böceği, tahtakurdu, bit, mobilya böceği, ağaç kurdu.

Güvenli Haşere İlaçlama Hizmeti

Böcek ilaçlama Kocasinan, ilaçlama faaliyetlerinin güvenli alanlar içerisinde gerçekleşerek haşere türlerini etkisiz hale dönüştürmek için gereken tüm önlemleri almaktadır. İlaçlama tekniklerimizin tümü haşere türüne özel olarak belirlenen TSE etiketli ilaçlarla sağlanmaktadır. Böylece insan sağlığını koruyan uygulamalarla haşerelerden sizleri kurtarmaktayız.

Kocasinan böcek ilaçlama firmaları arasında daima yerimizi koruyarak ilaçlama servislerimizi ilaçlama hizmeti talep edilen bölgeye en kısa sürede ulaştırmaktayız. Güvenli haşere ilaçlama hizmetimizden yararlanmak için Müşteri Temsilcilerimize gün boyu ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Etiketler: