Konak Böcek İlaçlama

konak böcek ilaçlama

Konak 2020 yılı verilerine göre nüfusu 575.490’dır. Özellikle turizm açısından son derece gelişmiş olan Konak, yıl içinde pek çok turist çekmektedir. Yazları sıcak ve kurak olan iklimi kışın da ılık ve yağışlıdır. Bu nedenle konumsal faktörlerden ötürü haşere problemine karşı son derece açıktır.Her türlü haşere problemine karşı Konak böcek ilaçlama firmamız faaliyetlerini sürdürmektedir.

Konak böcek ilaçlama servisi

Haşereler özel yaşamımızı etkilediği gibi toplumsal yaşamımızı da fazlasıyla etkiler. Ev ve iş yerlerine giren böcekler pis yerlerden taşıdıkları virüsleri konakladıkları alana bırakır. Açıkta bulunan besinler üzerine salya ve dışkı yoluyla virüs bulaştırabilirler. Genellikle karanlık, insanların çok fazla göremediği alanlarda barındıklarından kısa sürede üreyebilirler.  Açık pencere ve kapılardan, çatlaklardan, kanalizasyon borularından, banyo ve tuvalet havalandırmalarından, oda içindeki havalandırmalardan, dışarıdan getirdiğimiz herhangi bir eşyadan ve daha birçok yoldan böcekler özel hayatımıza sızabilir. Kan emici böcek türleri doğrudan hastalık bulaştırır. Virüs ve bakteriler dışında birçok alerjik veya ciddi boyutlu hastalıklara sebep olabilir. Özellikle çocuklar adına daha dikkatl olunması gereken bu hastalıkları şöyle sıralayabiliriz; Bunlar tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, hummadır. Özellikle evler hamam böcekleri için en uygun koşulları sağlıyor. Bol miktarda yiyecek, sıcaklık, su ve yuvalama alanları ile bütün bir yıl boyunca aktif kalabilirler.

Konak böcek ilaçlama olarak yıllardır sizin sağlığınız ve güvenliğiniz için en kaliteli, güvenilir ve ekonomik ilaçlama hizmetiyle faaliyetimizi sürdürmekteyiz. 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri departmanımız ve ilaçlama ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz.

İzmir Konak’ta İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler